Zbiórka Akcja dla dzieci z Promyka - zdjęcie główne

Akcja dla dzieci z Promyka

10 268 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Celem zbiórki jest zapewnienie posiłków oraz środków wycieczkę dla dzieci z Ośrodka Profilaktyczno-Terapeutycznego Promyk w Lidzbarku Warmińskim.

Promyk jest wyjątkowym miejscem na mapie Lidzbarka Warmińskiego i wyjątkowym także dla Akcji Wymarzony Prezent. Świetlica od lat pomaga dzieciom z rodzin niewydolnych wychowawczo, zagrożonych alkoholizmem i ubóstwem. Dzieci korzystają tu z zajęć: muzycznych, plastycznych, sportowych, pedagogiki zabawy, socjoterapeutycznych. Realizowany jest też program rozwiązywania konfliktów i profilaktyki agresji. Ośrodek działa codziennie w godz. 14:30-18:30.

Aktualnie pod opieką Promyka jest 30-oro dzieci w wieku od 4 do 18 lat.

Po co ta zbiórka i jakie są potrzeby ośrodka?

Przede wszystkim fundusze na prosty posiłek dla dzieci przychodzących tu po szkole. Dzieci same o niego proszą. Z pustym brzuchem nie ma przecież nauki.

Potrzebne są środki (w wysokości ok. 12 tys. na rok) na zakup: bułek, masła, nutelli, mleka, płatków, herbat, owoców …

Druga potrzeba dzieci i opiekunów z Promyka to zapewnienie środków na chociaż 1 wycieczkę dla dzieci (koszt 60-80 zł na dziecko).

Marzeniem dzieciaków jest wizyta w Jumpworld Park Trampolin w Ostródzie albo wyjście do kina z zakupem popcornu! Natomiast pani Ewa i inne panie z Promyka  bardzo chciałaby zabrać dzieciaki do teatru.

Nasz cel to zebranie 15000 zł.

12000 zł na wyżywienie dzieci

3000 zł na wycieczkę

Będziemy wdzięczni za każde 10 zł przekazane dla dzieciaków z Promyka. Świetlica daje im przestrzeń, wsparcie i opiekę aby nadrabiać braki szkolne i zdobywać nowe kompetencje. Bez tego wsparcia będą zdane na siebie.

Bardzo dziękujemy !

Beata Bilińska , Agnieszka Bilińska

Akcja Wymarzony Prezent

Adres ośrodka:
 Ośrodek Profilaktyczno-Terapeutyczny „Promyk” w Lidzbarku Warmińskim
 ul. Konstytucji 3-go Maja 14A/16A
 11-100 Lidzbark Warmiński

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Bilińska - awatar

  Beata Bilińska

  20.03.2023
  20.03.2023

  Drogi Darczyńco dla dzieci ze świetlicy środowiskowej Promyk.
  Wracam z informacją jak są wydatkowane zebrane do tej pory fundusze i jakie są dalsze plany.

  Przede wszystkim dzieci mają zapewniony prosty posiłek, w postaci: kanapki, owocu, soku czy herbaty. Dzieci spędzają w świetlicy po 2-3 godziny, odrabiając tu lekcje i biorąc udział w różnych zajęciach. Często przychodzą po szkole głodne. Zapewnienie podstawowego posiłku było kluczowe dla efektywności ich nauki.

  Co więcej?
  Idzie wiosna i można ruszyć z wycieczkami. Planowane są dwie:
  -wycieczka do JumpWorld Park Trampolin w Ostródzie wraz z warsztatem;
  -wycieczka krajoznawczo-poznawcza do ośrodka agroturystycznego Agroactive Janikowo w Janikowie (gry i zabawy terenowe,wspólne pieczenie ciasta, ognisko).

  Zbiórka będzie aktywna nadal. Każde 10 zł ma znaczenia. Bardzo istotne jest zapewnienie dzieciom tych drobnych posiłków na jak najdłuższych okres czasu.

  Bardzo dziękuję za dotychczasowe wsparcie!

  Pozdrawiam serdecznie,
  Beata Bilińska

10 268 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
rtrt - awatar
rtrt
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij