Zbiórka SM leczenie - zdjęcie główne

SM leczenie

8 003 zł  z 26 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Daniel Migacz - awatar

Daniel Migacz

Organizator zbiórki

Witam jestem Daniel od nie dawna dowiedziałem się że , choruje na SM Pieniądze zbieram na dalsze leczenie rehabilitację i dojazd do lekarzy a wiadomo jakie nastały teraz czasy jest bardzo ciężko ,dlatego proszę Państwa o jakąkolwiek pomoc , każdy grosz jest na wagę złota. SM jest choroba nieuleczalną a jej przebieg prowadzi do inwalidztwa , ja nie mogę się poddać bo mam wspaniała żonę i córeczkę która dopiero skończy 2 latka to jest całe moje życie . Liczę na wasze wsparcie wiem , że są dobrzy ludzie którzy mają dobre serca i pomogą mi walczyć z chorobą. Za każdą pomóc bardzo dziękuję. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adam H - awatar

  Adam H

  19.11.2022
  19.11.2022

  Miglanc zdrówka Życza

 • Seba - awatar

  Seba

  15.11.2022
  15.11.2022

  Ori być twardy tak jak na boisku 👊

 • Gri Gorij - awatar

  Gri Gorij

  14.11.2022
  14.11.2022

  Powodzenia stary!

  • Daniel Migacz - awatar

   Daniel Migacz - Organizator zbiórki

   14.11.2022
   14.11.2022

   Dziękuję

 • Mały - awatar

  Mały

  14.11.2022
  14.11.2022

  Bądź twardy jak skała ! Głowa do góry i dużo zdrowia ;

 • Karolina K - awatar

  Karolina K

  11.11.2022
  11.11.2022

  Zdrówka Daniel! Najważniejsze jest żeby się nie poddawać:)

8 003 zł  z 26 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Daniel Migacz - awatar

Daniel Migacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 154

Irena Kwak - awatar
Irena Kwak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Luny - awatar
Luny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Minik - awatar
Minik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mateusz Bogucki - awatar
Mateusz Bogucki
100
Klaudia - awatar
Klaudia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij