Zbiórka Życie moje i córki - zdjęcie główne

Życie moje i córki

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Jankiewicz - awatar

Monika Jankiewicz

Organizator zbiórki

Witam,jestem samotną mama wychowujaca samotnie wspaniala córkę.Sandra ma6.5 roku.Jest miłą i sympatyczną dziewczynką z wielkimi pasjami taniec i rysowanie.Zwracam się do Państwa o pomoc,gdyż znalazlysmy sie w bardzo trudnej sytuacji finansowej,ja pracuje na umowę zlecenie,wiec raz mam pensji 1200 zl a raz 800.Zalegam z czynszem w wynajmowanym mieszkaniu za dwa miesiące 1600 zl,jest to kwota wynajmu plus czynsz.Zaczął sie wrzesień corka poszła do zerówki i mamy duze oplaty za ksiazki,ubezpieczenie,wyprawka.Nie stac mnie aby wszystko pooplacac,nie mówiąc o codziennym życiu,chleb mleko itp...Proszę o pomoc.Właściciele mieszkania dali mi czas do konca miesiaca na oplacenie zaleglosci.Tata moj chciał by mi pomóc,ale ma.marna emeryturę,jest schorowany cukrzyca,rozrusznik serca,wiadomo leki kosztuja.Tata Sandry nie placi mi alimentów od 2 miesiecy(tak.jest zgloszone do komornika,ale to wszystko trwa)bedziemy wdzięczne za wplacona każdą zlotowke,prosimy o pomoc.Za zebrane pieniążki oplace mieszkanie,zapłacę za wyżywienie w szkole oraz zakupie książki córce potzrebne do szkoły,kupię potrzebną wyprawkę,oraz spelnie jej marzenie i kupię jej rybkę o ktorej bardzo marzy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Jankiewicz - awatar

Monika Jankiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij