
Hej, nazywam się Kamila i mam 14 lat
Za 2 tygodnie 10 sierpnia moi rodzicie mają 10 rocznicę ślubu, a ja chciałabym żeby poszli na jakąś kolację. Moi rodzice poza mną mają jeszcze dwójkę dzieci i moje rodzeństwo jest młodsze ode mnie więc sami z siebie nigdzie nie wyjdą. Sprawdzałam cenę takiej kolacji wyszłoby koło 300 zł udało mi się uzbierać 70 zł nie wstawię zdjęcia rodziców bo boję się że będą na mnie źli. Chciałam od razu każdemu wpłacającemu podziękować z całego serca
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!