
Cześć kochani.
Pola jest 3 letnią dziewczynką która od września 2023 roku leczy się onkologicznie-walczy z nowotworem złośliwym RMS embryonale policzka prawego. Po pierwszych cyklach chemii guz zareagował, zmniejszał się "w oczach". Pola bardzo dzielnie znosiła leczenie, były wzloty i upadki ale zawsze z uśmiechem na twarzy nie poddawała się. Wyznaczono termin operacji jednak po rezonansie przed zabiegiem okazało się że guz się powiększył. Potrzebne było włączenie mocniejszych chemii, operacja się nie odbyła...
Po kolejnych dawkach chemii Pola czuła się co raz gorzej, ciągłe powikłania, długie pobyty na oddziale, antybiotyki, przetoczenia... Jednak guz nie reagował...
Mimo wszystko podjęta została decyzja o wycięciu guza która ma odbyć się 8 lipca 2024r. I tu prośba do Was wszystkich którzy chcieliby nam pomóc - potrzebujemy środków na dalsze leczenie Poli, operację, wyjazdy, naświetlania protonowe. Całkowita kwota nie jest jeszcze nam znana.
Trzymajcie za Polę kciuki i dziękujemy z całego serca za każdą choć najmniejszą pomoc 🩷
Pola z bratem i mamą.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Magda
Dużo siły dla małej i mamy ❤️
Monika Zbrzeźniak
Kochani trzymam kciuki, by wszystko się udało. 🥰
Sylwia
Trzymamy kciuki 🫶
Agnieszka
Trzymam kciuki żeby wszystko się udało Miejcie dużo wiary, bo wiara czyni cuda.
Anonimowy Darczyńca
Mnóstwo siły i zdrowia dla dziewczynki oraz rodziców ❤️