
Witajcie.Mam na imię Natalia, mam 35 lat.
Próbujemy z mężem zebrać pieniądze na leczenie naszego pieska. Lolusia.Okazało się , że nasz kochany pupil ma nowotwór. Mastocytome, najpewniej niezróżnicowana… na domiar złego są też przerzuty na węzły chłonne . :( Weterynarz nie podejmie się operacji, ze względu na przerzuty. Jedyne leczenie jakie zaproponował, to chemioterapia co dwa tygodnie. Niestety koszty nas przeraziły. 500-600 zł co dwa tyg, co daje nam 1000-1200 zł miesięcznie. To duża suma.. załamaliśmy się. Piesek ma dopiero 6 lat…
Weterynarz podpowiedział, żeby spróbować zwrócić się o pomoc właśnie organizując no zbiórkę na wsparcie leczenia.Każda złotówka, która zostanie wpłacona zostanie przeznaczona na opłacenie chemioterapii w gabinecie MO.DERM w Mławie.

UPDATE
w dniu 7/03/2025 - Loluś przyjął pierwszą chemię. Winblastyna. Zobaczymy jak zareaguje.
UPDATE 2
dzis - tj 21/03/2025 - przyjęta kolejna chemia. Lolek czuje sie dobrze. Przytył pół kilo, żadnych - póki co- skutków ubocznych. Leczenie będzie trwało - guzy zaczęły się zmniejszać !
Update 3
kolejną chemia podana 4/04/2025 - póki co jest dobrze.
🍀🍀🍀🍀
Tak bardzo chcielibyśmy go spróbować ratowac.
Będziemy wdzięczni za każdą nawet najmniejszą wpłatę.
Dziękujemy
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Sylwia Bielecka
Walcz, Loluś!
Megi
Trzymam kciuki za ciebie dzielny Shar peiku.
Sylwia Bielecka
Trzymam kciuki za Lolusia. Nie poddawajcie się.
Marek Mądzielewski
Szybkiego powrotu do zdrówka piesku....
Julia L
Powodzenia 😘 Trzymajcie się 😘