Zbiórka Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022 - miniaturka zdjęcia

Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022 - zdjęcie główne

Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022

50 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

W imieniu Fundacji Mały Samuraj i dojo Aikido Wrocław Aikikai jak co roku prosimy Was  o wsparcie naszych projektów.Walczymy z kolejną falą Pandemii! Przede wszystkim musimy utrzymać wynajem dojo i zabezpieczyć opłaty za czynsz i bieżące naprawy. W tym roku musimy walczyć z rosnącymi rachunkami wynajmu i energii. Wyremontować kuchnię dojo i dofinansować przyjazdy nauczycieli z zagranicy.

 W ubiegłych latach z Waszą pomocą mogliśmy między innymi:

  • PŁACIĆ REGULARNIE CZYNSZ ZA DOJO! DZIĘKUJEMY! 
  • Przetrwać Pandemię i dalej działać jako stałe dojo - Dziękujemy!

  • Uczyliśmy za darmo przez 4 miesiące 30 uchodzców z Ukrainy w grupach dla dzieci i dorosłych!

  • Zmieniliśmy na 3 miesiące dojo w dom dla rodziny z Ukrainy. Dzięki Wam zapewniliśmy im utrzymanie i podstawy wyżywienia.

  • Czwórka dzieciaków pojechała na letni obóz za darmo!


  • Zmieniliśmy oświetlenie na korytarzu, wyremontowaliśmy kamizę i na nowo ułożyliśmy bezpiecznie matę na sali.  • Żeby kontynuować naszą pracę jak zawsze potrzebujemy waszego wsparcia! Trening i dojo mogą być wspaniałym miejscem nowych przyjaźni i odpoczynku a czasem wręcz drugim domem i terapią. Jednak poważne projekty wymagają pieniędzy i czasem sama pasja nie wystarczy. Każda złotówka się liczy. Wspierając nas pomagasz przetrwać tej idei!
     Dziękujemy, dzięki Wam możemy skupić się na treningu!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Bartek - awatar
Bartek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij