Zbiórka Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022 - miniaturka zdjęcia

Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022 - zdjęcie główne

Świąteczna Zbiórka dla Dojo 2022

2 800 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

W imieniu Fundacji Mały Samuraj i dojo Aikido Wrocław Aikikai jak co roku prosimy Was  o wsparcie naszych projektów. Przede wszystkim musimy utrzymać wynajem dojo i zabezpieczyć opłaty za czynsz i bieżące naprawy. W tym roku musimy walczyć z rosnącymi rachunkami wynajmu i energii. Wyremontować kuchnię dojo i dofinansować przyjazdy nauczycieli z zagranicy.

 W zeszłym roku z Waszą pomocą mogliśmy między innymi:

  • PŁACIĆ REGULARNIE CZYNSZ ZA DOJO! DZIĘKUJEMY! 
  • Przetrwać Pandemię i dalej działać jako stałe dojo - Dziękujemy!

  • Uczyliśmy za darmo przez 4 miesiące 30 uchodzców z Ukrainy w grupach dla dzieci i dorosłych. Bez Was nie byłoby nas na to stać!

  • Zmieniliśmy na 3 miesiące dojo w dom dla rodziny z Ukrainy. Dzięki Wam zapewniliśmy im utrzymanie i podstawy wyżywienia.

  • Czwórka dzieciaków pojechała na letni obóz za darmo!


  • Zmieniliśmy oświetlenie na korytarzu, wyremontowaliśmy kamizę i na nowo ułożyliśmy bezpiecznie matę na sali.  • Żeby kontynuować naszą pracę jak zawsze potrzebujemy waszego wsparcia! Trening i dojo mogą być wspaniałym miejscem nowych przyjaźni i odpoczynku a czasem wręcz drugim domem i terapią. Jednak poważne projekty wymagają pieniędzy i czasem sama pasja nie wystarczy. Każda złotówka się liczy. Wspierając nas pomagasz przetrwać tej idei!
     Dziękujemy, dzięki Wam możemy skupić się na treningu!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 800 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz - awatar
Mateusz
100
Andrzej Malinowski - awatar
Andrzej Malinowski
100
Margaret - awatar
Margaret
100
Shiri & Alon - Aikido Misgav - awatar
Shiri & Alon - Aikido Misgav
200
Wilbert - awatar
Wilbert
100
Klaudia Sz. - awatar
Klaudia Sz.
200
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij