
Hej! Jako tzw. biedny student (馃槄) zbieram pieni膮偶ki na wyjazd do Niemiec do pracy. Sam bus z Polski do Niemiec kosztuje 500z艂 + oczywi艣cie musz臋 przeznaczy膰 pieni膮偶ki na inne wydatki jak wymiana pln na euro, jaka艣 偶ywno艣膰, 艣rodki higieny itp. B臋d臋 wdzi臋czna za ka偶d膮 pomoc! :)
Za艂贸偶 darmow膮 zbi贸rk臋 pieni臋dzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebuj膮cych!