Zbiórka Na operację i dalsze leczenie. - zdjęcie główne

Na operację i dalsze leczenie.

1 016 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adelajda Kucharska - awatar

Adelajda Kucharska

Organizator zbiórki

Witam.

Jestem Ada,mam 30 lat. Kilka lat temu mój świat się zawalił.Ze zdrowej w pełni sprawnej osoby stałam się osobą niepełnosprawną.Od tego czasu dzieje się tylko gorzej. Mam uszkodzony kręgosłup,na skutek błędu lekarza uszkodzoną nogę,która już była operowana trzy razy i wymaga co najmniej jeszcze kilku operacji,bo do końca życia już co trochę trzeba ją będzie operować. Jestem także po operacji usunięcia dużego guza z jamy brzusznej.Mam problemy ze stawami i biodro drugiej nogi także już nadaje się do operacji.Mam b.dużą wadę wzroku,problemy z sercem,nerkami i wiele innych schorzeń,które już ze mną zostaną.Ostatnio lekarz poinformował mnie, że noga musi być zoperowana przez specjalistę,bo konwencjonalne metody nie zdają egzaminu,wobec czego muszę udać się na leczenie (niestety prywatne) do Krakowa,gdzie mogą owszem mnie zoperować,ale tylko prywatnie i to moja jedyna szansa na odrobinę poprawy stanu zdrowia.  Na skutek źle dobranych okularów mój wzrok się pogorszył do tego stopnia,że nie jestem w stanie funkcjonować bez okularów,a moja wada wzroku przekracza -7 dioptrii i ciągle się pogarsza. Bez specjalistycznej operacji na którą nie mogę sobie pozwolić z własnych środków za jakiś czas stanę się niewidoma. Oprócz oczu mam przed sobą co najmniej kilka operacji na kręgosłup,oraz nogę,które mogą przedłużyć czas,kiedy obede się jeszcze bez wózka inwalidzkiego.Już dziś moje codzienne życie to ból i problemy w poruszaniu się,także przez nogę którą trzeba będzie jeszcze operować i stawy, które siadają od codziennego utykania.

Zebrane pieniądze chciałabym przeznaczyć na operację oczu,która jest bardzo droga,na leczenie schorzeń,nogi i kręgosłupa,by uniknąć wózka inwalidzkiego,oraz na kosztowną rehabilitację,na którą teraz pozwolić sobie nie mogę.

Wierzę,że jest jeszcze szansa. Razem może uda się zebrać całą kwotę.
Za wszelką pomoc z całego serca dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.19
  07.02.19

  Będzie dobrze! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.19
  02.02.19

  Duuużo zdrowia, trzymam kciuki!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  01.02.19
  01.02.19

  Trzymam kciuki Ada! ❤️

1 016 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adelajda Kucharska - awatar

Adelajda Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Pastuszka - awatar
Magdalena Pastuszka
20
Ola Miśkiewicz - awatar
Ola Miśkiewicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dariusz Joanna Wolniccy - awatar
Dariusz Joanna Wolniccy
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Monika Krycka - awatar
Monika Krycka
50
Tanith Popski - awatar
Tanith Popski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Gielbaga - awatar
Agnieszka Gielbaga
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij