Basen na Gwiazdkę

109 638 zł  z 3 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 944 osoby
Wpłać teraz
 
Lucyna Frost - awatar

Lucyna Frost

Organizator zbiórki

Basen na Gwiazdkę!

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku, KRS 000174151, jako Organizacja Pożytku Publicznego OPP i zgodnie z celami statutowymi prowadzi m.in. działania na rzecz wyrównania szans osób niepełnosprawnych intelektualnie. Takim przedsięwzięciem będzie wybudowanie basenu rehabilitacyjnego niezbędnego do aquaterapii. Basen jest konieczny do rehabilitacji ruchowej w wodzie, która jest procesem szczególnie ważnym, ponieważ osoby niepełnosprawne uczą się ruchów zmienionych przez dysfunkcję. Z zalet takiego obiektu będą mogły korzystać nie tylko dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym, głębokim, z autyzmem i wadami sprzężonymi uczęszczające do Placówek w Radowie Wielkim i Siedlicach, ale również wszystkie osoby potrzebujące rehabilitacji z powiatu łobeskiego, ponieważ nie ma takiego basenu na terenie całego powiatu.

Celem jest uzbieranie 4 000 000 zł. Jest to ogromna, ale realna do zgromadzenia suma. Dotychczas Stowarzyszenie zgromadziło 500 000 zł z własnej działalności gospodarczej. Poza tym Stowarzyszenie posiada dokumentację techniczną, w oparciu o którą powstał projekt budowlany zgodny z założeniami określonymi w programie funkcjonalno-użytkowym i studium wykonalności oraz wszelkie pozwolenia na budowę.

Pozostaje zgromadzić 3 500 000 zł do Gwiazdki 2020 r. Zwracamy się z prośbą do 500 000 osób o wpłatę zaledwie 7 zł. To naprawdę niewiele, a pozwoli nam uszczęśliwić i dać dużo radości dzieciom. Wpłać 7 zł i podaj dalej - Basen na Gwiazdkę dla dzieci z Radowa Wielkiego i Siedlic!

500 000 ludzi o WIELKIM SERCU x 7 zł = 150 uśmiechów na twarzach naszych Dzieci!!!

Prosimy Państwa o wsparcie, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć tak dużego finansowego ciężaru, dopiero wychodzimy na prostą po największej tragedii w historii naszej placówki - pożarze z 18.12.2018 r., ktory strawił dach, poddasze i wyrządził wielkie straty w salach dydaktycznych, uniemożliwiając prowadzenie w nich zajęć. Odbudowa i remont szkoły pochłonęły znaczną część kwoty zgromadzonej na budowę basenu, ale to był priorytet, aby przywrócić dzieciom możliwość kontynuowania edukacji, niezbędnej terapii i rehabilitacji.

Niezdecydowanych i wahających się zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam zobaczycie nasze codzienne funkcjonowanie, uroczystości i inicjatywy. Zapraszamy:

                      DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lucyna Frost - awatar

  Lucyna Frost

  07.12.20
  07.12.20

  ❤❤❤

Komentarze


 • Magda Marcinkowska (czapka) - awatar

  Magda Marcinkowska (czapka)

  02.12.20
  02.12.20

  Powodzenia!

 • Milena Pelc/Licytacja Sweet Caroline ❣️ - awatar

  Milena Pelc/Licytacja Sweet Caroline ❣️

  19.10.20
  19.10.20

  Trzymam kciuki❣️✊🏻🏊🏻‍♀️🏊🏻🤽🏻

 • Agnieszka Majchrzak - awatar

  Agnieszka Majchrzak

  10.09.20
  10.09.20

  Trzymam kciuki 💪

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  23.08.20
  23.08.20

  Powodzenia w realizacji celu! Trzymam kciuki :)

 • Agnieszka Nowacka - awatar

  Agnieszka Nowacka

  20.08.20
  20.08.20

  Pozdrawiamy .Życzymy powodzenia w zbiórce.A.A.Nowaccy

109 638 zł  z 3 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 944 osoby
Wpłać teraz
 
Lucyna Frost - awatar

Lucyna Frost

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 944

Monika Duszyńska - awatar
Monika Duszyńska
7
Justyna Ulan - awatar
Justyna Ulan
14
Halina Król - awatar
Halina Król
14
Joanna Warsinska - awatar
Joanna Warsinska
28
Marcin Miklas - awatar
Marcin Miklas
14
Wanda Haraszczuk - awatar
Wanda Haraszczuk
14
Dorota Miklas - awatar
Dorota Miklas
14
Katarzyna Grzeszczak - awatar
Katarzyna Grzeszczak
14
Edyta Mirecka - awatar
Edyta Mirecka
14
Tomasz Nowik Stanisławiszyn - awatar
Tomasz Nowik Stanisławiszyn
28

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij