Zbiórka Basen na Gwiazdkę - miniaturka zdjęcia

Basen na Gwiazdkę

Basen na Gwiazdkę

11 727 zł z 3 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 597 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Frost - awatar

Lucyna Frost

Organizator zbiórki

Basen na Gwiazdkę!

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku, KRS 000174151, jako Organizacja Pożytku Publicznego OPP i zgodnie z celami statutowymi prowadzi m.in. działania na rzecz wyrównania szans osób niepełnosprawnych intelektualnie. Takim przedsięwzięciem będzie wybudowanie basenu rehabilitacyjnego niezbędnego do aquaterapii. Basen jest konieczny do rehabilitacji ruchowej w wodzie, która jest procesem szczególnie ważnym, ponieważ osoby niepełnosprawne uczą się ruchów zmienionych przez dysfunkcję. Z zalet takiego obiektu będą mogły korzystać nie tylko dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym, głębokim, z autyzmem i wadami sprzężonymi uczęszczające do Placówek w Radowie Wielkim i Siedlicach, ale również wszystkie osoby potrzebujące rehabilitacji z powiatu łobeskiego, ponieważ nie ma takiego basenu na terenie całego powiatu.

Celem jest uzbieranie 4 000 000 zł. Jest to ogromna, ale realna do zgromadzenia suma. Dotychczas Stowarzyszenie zgromadziło 500 000 zł z własnej działalności gospodarczej. Poza tym Stowarzyszenie posiada dokumentację techniczną, w oparciu o którą powstał projekt budowlany zgodny z założeniami określonymi w programie funkcjonalno-użytkowym i studium wykonalności oraz wszelkie pozwolenia na budowę.

Pozostaje zgromadzić 3 500 000 zł do Gwiazdki 2020 r. Zwracamy się z prośbą do 500 000 osób o wpłatę zaledwie 7 zł. To naprawdę niewiele, a pozwoli nam uszczęśliwić i dać dużo radości dzieciom. Wpłać 7 zł i podaj dalej - Basen na Gwiazdkę dla dzieci z Radowa Wielkiego i Siedlic!

500 000 ludzi o WIELKIM SERCU x 7 zł = 150 uśmiechów na twarzach naszych Dzieci!!!

Prosimy Państwa o wsparcie, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć tak dużego finansowego ciężaru, dopiero wychodzimy na prostą po największej tragedii w historii naszej placówki - pożarze z 18.12.2018 r., ktory strawił dach, poddasze i wyrządził wielkie straty w salach dydaktycznych, uniemożliwiając prowadzenie w nich zajęć. Odbudowa i remont szkoły pochłonęły znaczną część kwoty zgromadzonej na budowę basenu, ale to był priorytet, aby przywrócić dzieciom możliwość kontynuowania edukacji, niezbędnej terapii i rehabilitacji.

Niezdecydowanych i wahających się zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam zobaczycie nasze codzienne funkcjonowanie, uroczystości i inicjatywy. Zapraszamy:

                      DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ela Ligęza - awatar

  Ela Ligęza

  04.07.20
  04.07.20

  😊

 • Justyna Ulan - awatar

  Justyna Ulan

  30.06.20
  30.06.20

  ❣❣❣

 • Dorota, Marcin i Wiktor - awatar

  Dorota, Marcin i Wiktor

  11.06.20
  11.06.20

  💖

 • MARTA KARWIK - awatar

  MARTA KARWIK

  11.06.20
  11.06.20

  ❤️

 • Kamila Bojanowicz - awatar

  Kamila Bojanowicz

  10.06.20
  10.06.20

  ❤️✊🏻✊🏻

11 727 zł z 3 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 597 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Frost - awatar

Lucyna Frost

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 597

Wiola Piasecka - awatar
Wiola Piasecka
7
Małgorzata Kamińska - awatar
Małgorzata Kamińska
7
Dorota Kłosowiak - awatar
Dorota Kłosowiak
7
Irena Frost - awatar
Irena Frost
7
Jakub Wamka - awatar
Jakub Wamka
10
Natalia Wamka - awatar
Natalia Wamka
10
Mateusz Król - awatar
Mateusz Król
15
Krzysztof Król - awatar
Krzysztof Król
15
Halina Król - awatar
Halina Król
50
Daniel Wojciechowski - awatar
Daniel Wojciechowski
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij