Zbiórka Nabijamy Kilometry dla Roksany - miniaturka zdjęcia

Nabijamy Kilometry dla Roksany Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nabijamy Kilometry dla Roksany - zdjęcie główne

Nabijamy Kilometry dla Roksany

3 589 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Bosiak - awatar

Kasia Bosiak

Organizator zbiórki

Cześć! 

Jesteśmy Kasia i Marcin. W sierpniu przeprowadzamy się do Warszawy i jedziemy rowerami z Wielkiej Brytanii do Polski, przez Holandię, Niemcy, Danię i Szwecję. Postanowiliśmy przy okazji Nabić Kilometry dla Roksany - naszej koleżanki, która zmaga się z konsekwencjami poważnego wypadku samochodowego i której chcemy pomoc! Roksana jest aktywną, ambitną i uśmiechniętą dziewczyną, która dzielnie stawia czoła codziennym przeszkodom. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie z Wami zebrać jak największą kwotę i dołożyć się do aparatu do presoterapii (drenaż limfatyczny), który znacząco poprawi komfort życia naszej koleżanki.

Koszt takiego urządzenia to około 17 000 PLN

Hey guys! 

We are Kasia and Marcin, who are cycling from the UK to Poland, through The Netherlands, Germany, Denmark and Sweden. We are crossing all the kilometers to raise money and support our friend Roksana who recently suffered a terrible car accident. She survived with injuries which affect her everyday. We are hoping to raise some money to support her and buy a Pressotherapy device (Lymphatic Drainage)which would help in her everyday life.

The cost of the device is around 17 000 PLN (£3500)


Kilka słów od Roksany :

'Dziesięć lat temu uległam wypadkowi komunikacyjnemu podczas którego doznałam uszkodzenia rdzenia kręgowego. Od tego czasu poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. W ciągu tych dziesięciu lat zmagam się z wieloma problemami zdrowotnymi a jednym z głównych jest opuchlizna kończyn dolnych, która wzmaga spastyczność co powoduje wielokrotne upadki i kolejne uszkodzenia. Bardzo przydatnym urządzeniem, które poprawiło by komfort mojego życia jest aparat do presoterapii- drenażu limfatycznego. Ja od dziesięciu lat nie zrobiłam ani jednego kroku na własnych nogach i dlatego krążenie krwi i przepływ limfy powinien być sztucznie wspomagany drenażem limfatyczny. Poprzez odpowiednie uciskanie i pocieranie ciała w kierunku węzłów chłonnych poprawia on metabolizm oraz przyspiesza wydzielanie toksyn z organizmu, wspomagając tym samym układ odpornościowy organizmu a przede wszystkim masaż limfatyczny likwiduje obrzęki, wspomaga krążenie obwodowe, szczególne jeśli chodzi o kończyny dolne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • klaudia ludwisiak - awatar

  klaudia ludwisiak

  06.08.2019
  06.08.2019

  Keep up the hard work and sweat on! Love you loads guys and missing you in London xoxo

 • KiKi - awatar

  KiKi

  02.08.2019
  02.08.2019

  We Are One! <3

 • Paella senyor - awatar

  Paella senyor

  31.07.2019
  31.07.2019

  Great initiative guys! Hopr you can reach your target and help your friend get the device she needs. Have fun cycling!

3 589 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Bosiak - awatar

Kasia Bosiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Petrow-Rybicka - awatar
Izabela Petrow-Rybicka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina K - awatar
Karolina K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij