Zbiórka Spełnić Marzenie Wojowniczki❤ - miniaturka zdjęcia

Spełnić Marzenie Wojowniczki❤ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spełnić Marzenie Wojowniczki❤ - zdjęcie główne

Spełnić Marzenie Wojowniczki❤

721 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Milena Sontowska - awatar

Milena Sontowska

Organizator zbiórki

#f:Nadia mała Wojowniczka

Witajcie,mam na imię Nadia.

Urodziłam się 25 Października 2015r w Działdowie.W ciężkiej zamartwicy,ponieważ nie podjęłam samodzielnego oddychania przez pępowinę,która była owinięta  wokół mojej szyi i zarzuconymi rączkami na głowie. 15 minut trwała resustytacja i masaż serca.Otrzymałam tylko 1 pkt Apgar. Mój malutki mózg został niedotleniony i przez to mam do dziś problemy ruchowe i opóźnioną mowę. Od 6-tego tygodnia życia jestem rehabilitowana . Przeszłam dwie operację oczu, w 3 miesiącu pojawił się zez,który utrudniał mi w funkcjonowaniu w  życiu codziennym. Mam już 3-latka i mimo intensywnej rehabilitacji i terapii wciąż nie potrafię chodzić. Z mową też jest trudno ale niektóre słowa potrafię powiedzieć ,a swoje potrzeby wzkazuję paluszkiem. Wszyscy mówią, że mimo tak ciężkich przeżyć podczas porodu jestem bardzo inteligentna. Szybko się uczę, jestem chętna do poznawania świata. Potrafię odróżnić kolory,figury, znam już niektóre literki i wciąż uczę się innych rzeczy,które pozwolą mi rozwinąć skrzydła w przyszłości. 

MOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM JEST ODROBINA SAMODZIELNOŚCI W PORUSZANIU SIĘ. TĄ SZANSĄ JEST PIONIZATOR DYNAMICZNY.

Pionizator dynamiczny pozwala mi przemieszczać się z miejsca na miejsce,które chcę zobaczyć. Bez jakiejkolwiek pomocy drugiej osoby. 

Do puki nie stanę sama na własnych nogach, chcemy zakupić ten sprzęt lecz cena jest ogromna bo aż 6tysięcy złotych.  Nfz daję tylko 2tysiące złotych. 4tysiące to suma ,którą musimy mieć.  Niestety dla nas to bardzo dużo, ponieważ sporo pieniędzy płacimy na prywatne terapię na ,które Nadusia uczęszcza. 

Bardzo liczymy na Waszą Pomoc !❤

Historię naszą możecie śledzić na fecebooku. "Nadia mała Wojowniczka"


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jakub Pawelski - awatar

  Jakub Pawelski

  05.11.2018
  05.11.2018

  Dużo siły dla Was. Kocham!

  • Milena Sontowska - awatar

   Milena Sontowska - Organizator zbiórki

   09.11.2018
   09.11.2018

   ❤❤❤❤

721 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Milena Sontowska - awatar

Milena Sontowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Kuchcinska - awatar
Anna Kuchcinska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sabina Marcinkowska - awatar
Sabina Marcinkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna N - awatar
Anna N
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij