Zbiórka Walka Nadii z SMA - zdjęcie główne

Walka Nadii z SMA

4 728 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

NADIA GEBAUER - SZCZECINEK, WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE


Nadia, maleńka dziewczynka uwikłana w sidła strasznej choroby jaką jest SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Choroba odbierająca wszystko kawałek po kawałku. Zabierająca siły, sprawność, oddech... Podstawą walki z tym okrutnym przeciwnikiem jest ciężka i nieprzerwana rehabilitacja. Rehabilitacja, której koszty są tak samo wielkie, jak wielkie jest jej znaczenie w walce o sprawność Nadii!


Nadia przyszła na świat 3 miesiące temu, jako upragniona i wyczekana córeczka i siostra. Radość z Jej narodzin nie trwała jednak długo. Badania przesiewowe wykazały z jak straszliwym przeciwnikiem zmaga się dziewczynka. Rdzeniowy zanik mięśni to okrutna diagnoza, weryfikująca wszystkie plany i marzenia o szczęściu dziecka. Choroba genetyczna powodująca obumieranie komórek nerwowych przekazujących sygnały do mięśni. Nieleczona prowadzi do zaniku niemal wszystkich grup mięśniowych, paraliżu i niewydolności oddechowej...

Nadia poddawana jest leczeniu, które ma na celu spowolnienie postępu choroby. Lek podaje się bezpośrednio do kręgosłupa, co wiąże się z ogromnym bólem i licznymi skutkami ubocznymi, które taka terapia może za sobą nieść. Nie ma nic gorszego od patrzenia na ból i cierpienie własnego dziecka. Bezsilność i strach ustępuje jednak miejsca determinacji do walki o życie i sprawność Nadii.

Podstawą walki o zdrowie Nadusi jest systematyczna i kosztowna rehabilitacja. Bez niej szanse dziewczynki na samodzielność i beztroskie dzieciństwo znacznie maleją. Dlatego potrzebujemy armii dobrych serc, aby zapewnić Nadii środki niezbędne na opłacenie rehabilitacji, a tym samym podarować Jej szansę na życie! Za każde okazane wsparcie będziemy bardzo wdzięczni.


Zapraszamy do grupy z licytacjami dla Nadii na FB:

https://www.facebook.com/groups/891380432251665/?ref=share_group_link

Komentarze


 • Narewska Kamila - awatar

  Narewska Kamila

  12.10.2022
  12.10.2022

  Puzzle

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2022
  11.10.2022

  Dużo zdrówka Nadusiu 🥰

 • DonMaximus-licytacja konik - awatar

  DonMaximus-licytacja konik

  10.10.2022
  10.10.2022

  Dla Nadii.

 • Ewelina Klamka - awatar

  Ewelina Klamka

  07.10.2022
  07.10.2022

  Zapłata za misie 💸 Dużo zdrówka aniołku ❤️

 • Emilia Zając - awatar

  Emilia Zając

  07.10.2022
  07.10.2022

  Kurtka pikowana S

4 728 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Czyczyn-Egird - awatar
Daniel Czyczyn-Egird
50
Malwina - awatar
Malwina
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Jażdżewska (licytacja świeczka) - awatar
Klaudia Jażdżewska (licytacja świeczka)
35
Anna Janczak puzzle - awatar
Anna Janczak puzzle
35
Agnieszka Zalejasz - awatar
Agnieszka Zalejasz
30
Paulina przybyła licytacji - awatar
Paulina przybyła licytacji
215
Marta Ignar - awatar
Marta Ignar
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij