Zbiórka Walka Nadii z SMA - zdjęcie główne

Walka Nadii z SMA

4 728 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

NADIA GEBAUER - SZCZECINEK, WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE


Nadia, maleńka dziewczynka uwikłana w sidła strasznej choroby jaką jest SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Choroba odbierająca wszystko kawałek po kawałku. Zabierająca siły, sprawność, oddech... Podstawą walki z tym okrutnym przeciwnikiem jest ciężka i nieprzerwana rehabilitacja. Rehabilitacja, której koszty są tak samo wielkie, jak wielkie jest jej znaczenie w walce o sprawność Nadii!


Nadia przyszła na świat 3 miesiące temu, jako upragniona i wyczekana córeczka i siostra. Radość z Jej narodzin nie trwała jednak długo. Badania przesiewowe wykazały z jak straszliwym przeciwnikiem zmaga się dziewczynka. Rdzeniowy zanik mięśni to okrutna diagnoza, weryfikująca wszystkie plany i marzenia o szczęściu dziecka. Choroba genetyczna powodująca obumieranie komórek nerwowych przekazujących sygnały do mięśni. Nieleczona prowadzi do zaniku niemal wszystkich grup mięśniowych, paraliżu i niewydolności oddechowej...

Nadia poddawana jest leczeniu, które ma na celu spowolnienie postępu choroby. Lek podaje się bezpośrednio do kręgosłupa, co wiąże się z ogromnym bólem i licznymi skutkami ubocznymi, które taka terapia może za sobą nieść. Nie ma nic gorszego od patrzenia na ból i cierpienie własnego dziecka. Bezsilność i strach ustępuje jednak miejsca determinacji do walki o życie i sprawność Nadii.

Podstawą walki o zdrowie Nadusi jest systematyczna i kosztowna rehabilitacja. Bez niej szanse dziewczynki na samodzielność i beztroskie dzieciństwo znacznie maleją. Dlatego potrzebujemy armii dobrych serc, aby zapewnić Nadii środki niezbędne na opłacenie rehabilitacji, a tym samym podarować Jej szansę na życie! Za każde okazane wsparcie będziemy bardzo wdzięczni.


Zapraszamy do grupy z licytacjami dla Nadii na FB:

https://www.facebook.com/groups/891380432251665/?ref=share_group_link

Komentarze


 • Narewska Kamila - awatar

  Narewska Kamila

  12.10.2022
  12.10.2022

  Puzzle

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2022
  11.10.2022

  Dużo zdrówka Nadusiu 🥰

 • DonMaximus-licytacja konik - awatar

  DonMaximus-licytacja konik

  10.10.2022
  10.10.2022

  Dla Nadii.

 • Ewelina Klamka - awatar

  Ewelina Klamka

  07.10.2022
  07.10.2022

  Zapłata za misie 💸 Dużo zdrówka aniołku ❤️

 • Emilia Zając - awatar

  Emilia Zając

  07.10.2022
  07.10.2022

  Kurtka pikowana S

4 728 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Czyczyn-Egird - awatar
Daniel Czyczyn-Egird
50
Malwina - awatar
Malwina
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Jażdżewska (licytacja świeczka) - awatar
Klaudia Jażdżewska (licytacja świeczka)
35
Anna Janczak puzzle - awatar
Anna Janczak puzzle
35
Agnieszka Zalejasz - awatar
Agnieszka Zalejasz
30
Paulina przybyła licytacji - awatar
Paulina przybyła licytacji
215
Marta Ignar - awatar
Marta Ignar
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij