Zbiórka Nadzieja dla Pawła - zdjęcie główne

Nadzieja dla Pawła

31 602 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 682 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kruszewska - awatar

Katarzyna Kruszewska

Organizator zbiórki

Paweł, dla znajomych Bany albo Banan, ma lat 28. Dawniej zawsze w ruchu, energiczny pełen radości, kochający sport i przyrodę. Po zdaniu matury imał się najróżniejszych prac, szukając własnego pomysłu na życie. 30 kwietnia 2019 roku jego życie uległo tragicznej przemianie. Podczas pracy na budowie spadł z wysokości 3 piętra. Połamał sobie kręgi i przerwał rdzeń kręgowy. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Nigdy już nie będzie chodził. Lekarze określają jego sytuację na obecną chwilę jako nieodwracalną. Jednak w powrocie do jakiejkolwiek aktywności pomoże mu intensywna rehabilitacja. A to, jak wiadomo, kosztuje. I tu wielka prośba do Was, Kochani. Potrzeby są ogromne: wyspecjalizowany sprzęt w klinikach (egzoszkielet, lokomaty), codzienna systematyczna rehabilitacja domowa, środki higieniczne i przede wszystkim turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznych ośrodkach. Mając nadzieję na postępy w dziedzinie medycyny, chcielibyśmy również podjąć leczenie komórkami macierzystymi, by chociaż w niewielkim stopniu poprawić komfort jego życia i przywrócić czucie w obrębie pasa miednicznego.

Jestem matką chrzestną Pawła. Jego tragedia wpłynęła na losy całej rodziny, która nie ma możliwości finansowych na pokrycie kosztów rehabilitacyjnych oraz licznych nieprzewidzianych wydatków związanych z kalectwem Pawła.

Zwracam się więc do Państwa o pomoc dla niego, wierząc w dobroć ludzkich serc. Wraz z Pawłem i całą rodziną będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc i zainteresowanie się jego historią. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kruszewska - awatar

  Katarzyna Kruszewska

  17.10.2020
  17.10.2020

  Dziękuję wszystkim, którzy dotychczas pomogli mi finansowo. Wierzcie mi, ze żadna złotówka nie zostanie zmarnowana. Chciałbym kontynuować zbiórkę na konkretny cel. Chodzi o skomplikowany zabieg stymulacji zewnątrzoponowej. Zostałem zakwalifikowany do zabiegu, po którym sobie wiele obiecuję. Pomoże mi on osiągnąć większą sprawność i kontrolę nad bezwładnym ciałem. Przeprowadzi go sprawdzona i doświadczona klinika Unique Access, która pomogła już wielu osobom w podobnej do mojej sytuacji. Otrzymałem wiadomość o zakwalifikowaniu się do innowacyjnego leczenia terapią pomocniczą komórkami macierzystymi.
  Wszystkim życzliwym ludziom serdecznie dziękuję. Paweł Wartak

Komentarze


 • Beata - awatar

  Beata

  02.11.2021
  02.11.2021

  Srebrny pierścionek .

 • Kamilla - awatar

  Kamilla

  22.10.2020
  22.10.2020

  Licytacja pianka

 • Marta Grabowska - awatar

  Marta Grabowska

  07.10.2020
  07.10.2020

  Licytacja: Puzzle Trefla

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2020
  27.09.2020

  Wplata na licytację magnesu.

 • Marta Grabowska - awatar

  Marta Grabowska

  14.09.2020
  14.09.2020

  Księga Bajek i Kot w Butach

31 602 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 682 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kruszewska - awatar

Katarzyna Kruszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 682

Beata - awatar
Beata
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Schwartz - awatar
Ewelina Schwartz
100
Małgorzata Wodziczka - awatar
Małgorzata Wodziczka
50
Ewelina Schwartz - awatar
Ewelina Schwartz
100
licytacja worek - awatar
licytacja worek
40
Monika Trocha - awatar
Monika Trocha
20
Ikaa - awatar
Ikaa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij