Zbiórka Nadzieja dla Pawła - zdjęcie główne

Nadzieja dla Pawła

31 603 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 683 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kruszewska - awatar

Katarzyna Kruszewska

Organizator zbiórki

Paweł, dla znajomych Bany albo Banan, ma lat 28. Dawniej zawsze w ruchu, energiczny pełen radości, kochający sport i przyrodę. Po zdaniu matury imał się najróżniejszych prac, szukając własnego pomysłu na życie. 30 kwietnia 2019 roku jego życie uległo tragicznej przemianie. Podczas pracy na budowie spadł z wysokości 3 piętra. Połamał sobie kręgi i przerwał rdzeń kręgowy. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Nigdy już nie będzie chodził. Lekarze określają jego sytuację na obecną chwilę jako nieodwracalną. Jednak w powrocie do jakiejkolwiek aktywności pomoże mu intensywna rehabilitacja. A to, jak wiadomo, kosztuje. I tu wielka prośba do Was, Kochani. Potrzeby są ogromne: wyspecjalizowany sprzęt w klinikach (egzoszkielet, lokomaty), codzienna systematyczna rehabilitacja domowa, środki higieniczne i przede wszystkim turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznych ośrodkach. Mając nadzieję na postępy w dziedzinie medycyny, chcielibyśmy również podjąć leczenie komórkami macierzystymi, by chociaż w niewielkim stopniu poprawić komfort jego życia i przywrócić czucie w obrębie pasa miednicznego.

Jestem matką chrzestną Pawła. Jego tragedia wpłynęła na losy całej rodziny, która nie ma możliwości finansowych na pokrycie kosztów rehabilitacyjnych oraz licznych nieprzewidzianych wydatków związanych z kalectwem Pawła.

Zwracam się więc do Państwa o pomoc dla niego, wierząc w dobroć ludzkich serc. Wraz z Pawłem i całą rodziną będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc i zainteresowanie się jego historią. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kruszewska - awatar

  Katarzyna Kruszewska

  17.10.2020
  17.10.2020

  Dziękuję wszystkim, którzy dotychczas pomogli mi finansowo. Wierzcie mi, ze żadna złotówka nie zostanie zmarnowana. Chciałbym kontynuować zbiórkę na konkretny cel. Chodzi o skomplikowany zabieg stymulacji zewnątrzoponowej. Zostałem zakwalifikowany do zabiegu, po którym sobie wiele obiecuję. Pomoże mi on osiągnąć większą sprawność i kontrolę nad bezwładnym ciałem. Przeprowadzi go sprawdzona i doświadczona klinika Unique Access, która pomogła już wielu osobom w podobnej do mojej sytuacji. Otrzymałem wiadomość o zakwalifikowaniu się do innowacyjnego leczenia terapią pomocniczą komórkami macierzystymi.
  Wszystkim życzliwym ludziom serdecznie dziękuję. Paweł Wartak

Komentarze


 • Beata - awatar

  Beata

  02.11.2021
  02.11.2021

  Srebrny pierścionek .

 • Kamilla - awatar

  Kamilla

  22.10.2020
  22.10.2020

  Licytacja pianka

 • Marta Grabowska - awatar

  Marta Grabowska

  07.10.2020
  07.10.2020

  Licytacja: Puzzle Trefla

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2020
  27.09.2020

  Wplata na licytację magnesu.

 • Marta Grabowska - awatar

  Marta Grabowska

  14.09.2020
  14.09.2020

  Księga Bajek i Kot w Butach

31 603 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 683 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kruszewska - awatar

Katarzyna Kruszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 683

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Schwartz - awatar
Ewelina Schwartz
100
Małgorzata Wodziczka - awatar
Małgorzata Wodziczka
50
Ewelina Schwartz - awatar
Ewelina Schwartz
100
licytacja worek - awatar
licytacja worek
40
Monika Trocha - awatar
Monika Trocha
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij