
Jestem Triathlonistą amatorem z aspiracjami zawodowca, moje marzenie to start na Mistrzostwach Świata Xterra na Hawajach. Specjalizuję się w cross triathlonie czyli odmianą triathlonu na rowerze mtb. Jest to fantastyczna przygoda w samym sercu natury. Niestety pandemia zebrała swoje żniwo, w pracy zarobki są bardzo małe, a jak wiemy trenowanie triathlonu kosztuje szczególnie gdy pracuje się i wykonuje po 2 treningi dziennie. Zawodów Xterra w Polsce niestety nie ma , więc by zrealizować swoje marzenie o walce o kwalifikacje na Hawaje muszę udać się w tym celu za granicę, a w obecnym czasie jest to dość trudne... Dlatego założyłem zbiórkę, może ktoś bezinteresownie dołoży przysłowiowe 5zł i przyłoży się tym samym do mojego finalnego sukcesu czyli wystepu w najbardziej prestiżowych zawodach Cross Tri na świecie. Pozdrower i dzięki wielkie
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!