Zbiórka NaPsieJedzenie - zdjęcie główne

NaPsieJedzenie

12 500 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Być albo nie być.

Czytam informacje o zwiększeniu VAT i widzę czarne chmury nad takimi jak my.

Z 8 na 23 procent. 

Jeśli rocznie na karmę wydaje około 15 tys rocznie, i finansowo lecimy na oparach, to ta podwyżka spędza mi sen z powiek i zaczynam mieć czarne myśli...

Nie umiem odawać siebie psom, które mamy nauczyć stabilizacji by powróciła w ich życie beztroska gdy sama mam wewnętrzne lęki o naszą codzienność.

Psy jakie trafiają do nas są to psy po przejściach z wielkiej biedy. Każde ma jakieś problemy metaboliczne po bezdomności jaką przetrwały zanim trafiły do nas. Staramy się karmić psy karmą zbilansowaną do potrzeb psów.  Do samej karmy dochodzi suplementacja i z 15tys rocznie robi się prawie 20 tys ...

Zastanawiam się jaki ma sens ta podwyżak  VAT? Czy mamy po prostu zająć się swoim życiem ... swoimi psami i zamykać oczy na dramat psiej i kociej bezdomności, która zalewa nas każdego dnia gdy wyjdziemy do sklepu czy odświeżymy aktualności na fb ? 

Nie umiem ich okłamywać, że będzie dobrze wiedząc w głebi swoich myśli, że ta podwyżka VAT może oznaczać nasz koniec.

Ci co znają codzienność OSTOI  wiedzą, że i nas żyjemy dobrem...nadzieją, że dobro daje dobro. Dramaty zwierzaków jakie trafiają do nas zostają za bramą. Na OSTOI psy odzyskują utracone normalne życie. 

Nie da się programować im życia na nowo gdy ma się nad sobą widmo katastrofy ...

30 zwierzaków to ogromna odpowiedzialność.

Mam nadzieję, że uda nam się do końca roku uzbierać te 12 tys i zakupimy zapas karmy chociaż na rok by chociaż ten kolejny rok moc dawać dobro i zmieniać im świat by mogli iść do wyjątkowych ludzi i merdać im w życiu.

POMOŻECIE ? 

(*ze zbiórki na pompę zostało 2 tys., które przeznaczamy na ten cel "karma na kolejny spokojny rok")

Przy zamówieniu hurtowym mamy ogromne rabaty - przy wartości zamówienia 12 tys rabaty sięgają około 2 tys. Jest o co walczyć.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grażyna Wróbel - awatar

  Grażyna Wróbel

  16.12.2018
  16.12.2018

  ❤️❤️❤️

 • Kasia D - awatar

  Kasia D

  30.11.2018
  30.11.2018

  Damy radę Anita - kto jak nie my 👍

 • Lucyna Krużołek - awatar

  Lucyna Krużołek

  29.11.2018
  29.11.2018

  Damy radę Słodziaki :)

 • Ewa Rosiecka - awatar

  Ewa Rosiecka

  29.11.2018
  29.11.2018

  Na zdrowie 😊❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2018
  29.11.2018

  Powodzenia

12 500 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 220

DOROTA GOŁĘBIOWSKA - awatar
DOROTA GOŁĘBIOWSKA
30
Renata Wiatrowska - awatar
Renata Wiatrowska
100
Ewa m - awatar
Ewa m
20
Agnieszka Janiak - awatar
Agnieszka Janiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Ratajczak - awatar
Iwona Ratajczak
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Kasia - awatar
Kasia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna Wróbel - awatar
Grażyna Wróbel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij