Zbiórka Na kocie dzieci - zdjęcie główne

Na kocie dzieci

40 319 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Julita Ania - awatar

Julita Ania

Organizator zbiórki

Kotkolandia to dom tymczasowy, który prowadzę od kilku lat. Leczymy tu bardzo chore kociaki, które są dla mnie jak dzieci. Przebywają u nas koty z Fiv, Felv, jest i Ślimak z uszkodzonym kręgosłupem i inne koty nie adopcyjne. Mamy też kociaki które w swoim nieszczęściu zachorowały na Fip, dwa koty są właśnie w czasie kuracji lekiem GS 441524, mamy też kilka kociaków, które już zakończyły terapię i mają się doskonale. Zbieramy środki na bieżące potrzeby, na leki, pieluchy, podkłady, środki czystości i jedzonko. Musimy też wymienić dzieciakom kocyki i dywaniki. Jeżeli możecie pomóc, będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Pomoc rzeczowa również mile widziana :) DZIĘKUJEMY!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Milosz Owsiany Stas Malecki - awatar

  Milosz Owsiany Stas Malecki

  05.11.2021
  05.11.2021

  Pozdrawiamy z slonecznych balkanow :)

 • Kamila Krylla - awatar

  Kamila Krylla

  20.10.2021
  20.10.2021

  dla Stworka / bazarek - poszewka :)

 • Gerlach Róża Karolina - awatar

  Gerlach Róża Karolina

  18.10.2021
  18.10.2021

  haczyki, piornik i gąbeczka do makijażu

 • Anna Skowron-Jaślanek - awatar

  Anna Skowron-Jaślanek

  16.10.2021
  16.10.2021

  worek od stworka :)

 • Lucyna Namysł - awatar

  Lucyna Namysł

  14.10.2021
  14.10.2021

  Dla Stworka - bazarek Almy /kocie mitenki/ - niech jest w Was siła do walki.

40 319 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Julita Ania - awatar

Julita Ania

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 97

Patryk Sawa - awatar
Patryk Sawa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 429
Crosower - awatar
Crosower
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 253
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 722
Dorota Tarchała - awatar
Dorota Tarchała
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 826
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Lolek - awatar
Lolek
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij