Zbiórka Na kocie łakocie - zdjęcie główne

Na kocie łakocie

895 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy?

Neko znaczy kot. Jesteśmy grupą wolontariuszy, która wspólnymi siłami tworzy Fundację Neko działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Jesteśmy grupą przyjaciół, a każdy z nas ma własną kocią rodzinę. Mamy jeden wspólny cel - chcemy, żeby każdy kot odnalazł swojego człowieka.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Na co zbieramy?


Aktualnie mamy pod opieką około 30 kotów, wszystkie czekają na swojego człowieka i kawałek podłogi, który będą mogły nazwać swoim domem. 

Dopóki ten czas nie nadejdzie kociaki są "nasze" co oznacza, że dbamy aby ich brzuszki były pełne, kuwety czyściutkie i żeby były zdrowe jak przysłowiowa ryba :)

W naszych domach tymczasowych przebywają koty zdrowe, nosiciele FIV i białaczkowa Milagros. Mamy również naszą pieluszkową księżniczkę Melisę, która musi mieć zapewniony zapas pieluszek, chusteczek i podkładów.

Mimo, iż wszystkie na początku pobytu u nas przeszły niezbędne leczenie weterynaryjne to w międzyczasie i tak potrafią się pochorować. Czy to na zapalenie pęcherza, czy plazmocytarne zapalenie dziąseł. Żaden nasz podopieczny nie może zostać pozbawiony możliwości leczenia.

Staramy się również kastrować jak najwięcej kotów wolnożyjących - w tej chwili niestety bardzo ograniczają nas finanse :(

Ostatni rok jest bardzo ciężkim okresem dla nas wszystkich, sytuacja covidowa spowodowała, że adopcje stanęły w miejscu. Zanim ktoś się zdecyduje na wzięcie odpowiedzialności za życie kociaka zastanawia się czy go będzie stać, czy przez pandemie coś w życiu nie pójdzie źle... My jako fundacja to wszystko rozumiemy i tłumaczymy naszym podopiecznym, że gdzieś tam jest ich dom i kiedyś się pojawi ale muszą jeszcze poczekać. 

Utrzymanie takiej gromadki mocno nadszarpnęły nasze możliwości finansowe, dlatego postanowiłyśmy poprosić o pomoc. Jeżeli jesteś w stanie wspomóc nas nawet 1 złotówką bardzo prosimy, każdy grosz będzie wykorzystany na zakup karmy albo opłatę fv weterynaryjnej.  Pomóżcie nam dalej pomagać :)

Na zdjęciu poniżej Mamba, która czeka na swojego Człowieka :)

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
895 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia Humi - awatar
Julia Humi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pimpek z Warszawy - awatar
Pimpek z Warszawy
30
Anna Kulczyk - awatar
Anna Kulczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dla Zorro - awatar
Dla Zorro
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ula Kołpa - awatar
Ula Kołpa
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij