Zbiórka Namiot Eventowy dla Korabek - zdjęcie główne

Namiot Eventowy dla Korabek

1 035 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Nowotczyńska - awatar

Irena Nowotczyńska

Organizator zbiórki

Drodzy przyjaciele i znajomi - witajcie na mojej urodzinowej zbiórce :) Z okazji urodzin chciałabym nie tyle otrzymać prezent, co zrobić go innym... ludziom, z którymi mam szczęście współpracować przez cały rok, czyli niezastąpionym Wolontariuszom Schroniska w Korabiewicach. Zbieram konkretnie na zakup naszego Korabkowego namiotu "eventowego", czyli po prostu oznaczonego logo Korabek składanego namiotu, który będziemy mogli zabierać na rozmaite imprezy i wydarzenia. Obecnie go nie posiadamy, a namiot z pewnością posłuży nam przez długie lata... Pomożecie?

Skąd taki pomysł? Stąd, że głęboko wierzę w ludzi, którzy chcą i potrafią pomagać. Taki właśnie jest zespół naszych wolontariuszy, który z zaangażowaniem przez cały rok pomaga w rozmaitych schroniskowych pracach, ale także w pozyskaniu funduszy na utrzymanie placówki.

 Schronisko w Korabiewicach jest schroniskiem fundacyjnym, co oznacza, że utrzymujemy się wyłącznie z datków, a pod opieką mamy koło 300 zwierząt różnych gatunków. Ich utrzymanie, wykarmienie, leczenie i zapewnienie jak najlepszych warunków życia - kosztuje. By dotrzeć do nowych darczyńców, opowiedzieć im o tym,  co dobrego robimy dla zwierząt, staramy się brać udział w jak największej liczbie okolicznościowych imprez, targów, wydarzeń. Wolontariusze (do których należy też moja najbliższa rodzina) chętnie poświęcają na to swój wolny czas. Sami też przygotowują uświetniające nasze stoiska gadżety. Ludzie są, chęci są - brakuje tylko elementu wyposażenia, czyli NAMIOTU, który pozwoli nam zaistnieć na nowych wydarzeniach, a co za tym idzie zachęcić więcej osób do pomagania zwierzakom z Korabek.

Koszt namiotu pewnie przewyższy 2000 zł (zbieramy informacje od producentów), o czym poinformuję na zbiórce, ale z taką podstawą powinno się nam udać zrealizować jego zakup. Przedstawię tu oczywiście także potwierdzającą go fakturę. Korabkowy namiot eventowy to moje małe urodzinowe marzenie, więc bardzo proszę - jeżeli chcecie zrobić dla mnie coś miłego, wesprzyjcie zbiórkę  choć kilkoma złotymi. Z góry dziękuję <3

P.S.
Więcej o Schronisku w Korabiewicach (w którym pełnię funkcję Koordynatora Wolontariatu): www.schronisko.info.pl
Chętnych do dołączenia do naszego zespołu wolontariuszy zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Olga Karczewska - awatar

    Olga Karczewska

    16.02.2019
    16.02.2019

    Spoznione ale szczere zyczenia Irenko buziaczki!!!

1 035 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Nowotczyńska - awatar

Irena Nowotczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda Ł - awatar
Magda Ł
20
Kamila Kumor - awatar
Kamila Kumor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
100
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
120
Paweł Wróblewski - awatar
Paweł Wróblewski
50
DANUTA SZCZĘSNA - awatar
DANUTA SZCZĘSNA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij