Zbiórka Namiot Eventowy dla Korabek - zdjęcie główne

Namiot Eventowy dla Korabek

1 035 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Nowotczyńska - awatar

Irena Nowotczyńska

Organizator zbiórki

Drodzy przyjaciele i znajomi - witajcie na mojej urodzinowej zbiórce :) Z okazji urodzin chciałabym nie tyle otrzymać prezent, co zrobić go innym... ludziom, z którymi mam szczęście współpracować przez cały rok, czyli niezastąpionym Wolontariuszom Schroniska w Korabiewicach. Zbieram konkretnie na zakup naszego Korabkowego namiotu "eventowego", czyli po prostu oznaczonego logo Korabek składanego namiotu, który będziemy mogli zabierać na rozmaite imprezy i wydarzenia. Obecnie go nie posiadamy, a namiot z pewnością posłuży nam przez długie lata... Pomożecie?

Skąd taki pomysł? Stąd, że głęboko wierzę w ludzi, którzy chcą i potrafią pomagać. Taki właśnie jest zespół naszych wolontariuszy, który z zaangażowaniem przez cały rok pomaga w rozmaitych schroniskowych pracach, ale także w pozyskaniu funduszy na utrzymanie placówki.

 Schronisko w Korabiewicach jest schroniskiem fundacyjnym, co oznacza, że utrzymujemy się wyłącznie z datków, a pod opieką mamy koło 300 zwierząt różnych gatunków. Ich utrzymanie, wykarmienie, leczenie i zapewnienie jak najlepszych warunków życia - kosztuje. By dotrzeć do nowych darczyńców, opowiedzieć im o tym,  co dobrego robimy dla zwierząt, staramy się brać udział w jak największej liczbie okolicznościowych imprez, targów, wydarzeń. Wolontariusze (do których należy też moja najbliższa rodzina) chętnie poświęcają na to swój wolny czas. Sami też przygotowują uświetniające nasze stoiska gadżety. Ludzie są, chęci są - brakuje tylko elementu wyposażenia, czyli NAMIOTU, który pozwoli nam zaistnieć na nowych wydarzeniach, a co za tym idzie zachęcić więcej osób do pomagania zwierzakom z Korabek.

Koszt namiotu pewnie przewyższy 2000 zł (zbieramy informacje od producentów), o czym poinformuję na zbiórce, ale z taką podstawą powinno się nam udać zrealizować jego zakup. Przedstawię tu oczywiście także potwierdzającą go fakturę. Korabkowy namiot eventowy to moje małe urodzinowe marzenie, więc bardzo proszę - jeżeli chcecie zrobić dla mnie coś miłego, wesprzyjcie zbiórkę  choć kilkoma złotymi. Z góry dziękuję <3

P.S.
Więcej o Schronisku w Korabiewicach (w którym pełnię funkcję Koordynatora Wolontariatu): www.schronisko.info.pl
Chętnych do dołączenia do naszego zespołu wolontariuszy zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Olga Karczewska - awatar

    Olga Karczewska

    16.02.2019
    16.02.2019

    Spoznione ale szczere zyczenia Irenko buziaczki!!!

1 035 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Nowotczyńska - awatar

Irena Nowotczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda Ł - awatar
Magda Ł
20
Kamila Kumor - awatar
Kamila Kumor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
100
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
120
Paweł Wróblewski - awatar
Paweł Wróblewski
50
DANUTA SZCZĘSNA - awatar
DANUTA SZCZĘSNA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij