Zbiórka Nowe domy dla uratowanych koni - miniaturka zdjęcia

Nowe domy dla uratowanych koni Jak założyć taką zbiórkę?

Nowe domy dla uratowanych koni

1 255 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pyka - awatar

Marcin Pyka

Organizator zbiórki

Hej.

Już kilka razy pomogliście uratować nam końskie życia. Z całego serca dziękujemy. Lecz teraz chcemy stworzyć dla tych końskich serc nowy dom. W miejscu pełnym ciszy i spokoju. W miejscu pełnym słońca i pachnącej trawy. Udało nam się znaleźć kawałek ziemi. 

Miejsce pełne ciepła i dobrych ludzi. Miejsce, w którym konie, kuce, osiołki czy kózki mogą dożyć spokojnej starości. 

Lecz na już musimy stawiać własne boksy. Obecnie część uratowanych koni przebywa na hotelu u pewnej dobrej duszy, która je karmi i daje im miejsce do spania. Taki stan rzeczy nie potrwa wiecznie. 

Na co konkretnie przeznaczymy uzbieraną kwotę? 

Na ogrodzenie terenu, zakup desek, gwoździ, stalowych okuć. Na pokrycie zadaszenia blachą lub papą. 

Na zakup siana i słomy. Na stworzenie od podstaw nowego domu.  Przed nami ogrom pracy i wydatków. Każda złotówka to kolejny gwóźdź, kolejna deska. Każdy dodatkowy boks to jedno miejsce dla uratowanego serca. Udało się nam osiągnąć już tak wiele. Jednak nie wszystko jestem w stanie sfinansować. Dlatego błagamy o pomoc. Czasu tak niewiele, każdy dzień to kolejne wydatki, problemy i tłumaczenie dlaczego nie mamy pieniędzy. Przesuwanie terminów, przekładanie zaplanowanych prac. Małe i duże problemy, które można tak prosto rozwiązać. Płacąc za wszystko.

Więcej informacji znajdziecie w linku http://bit.ly/2HCpHl5

Z całego serca prosimy o wsparcie, wpłaty i udostępnienie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcin Pyka - awatar

  Marcin Pyka

  02.04.2018
  02.04.2018

  Połowa za nami. Ta łatwiejsza. Poniżej filmik pokazujący jak wygląda nasza
  druga część dachu po deszczu i roztopach. Konie są zabezpieczone.
  Zresztą wszystko widać w tle. Pilnie potrzebujemy pieniędzy na naprawę
  reszty dachu by móc stawiać kolejne miejsca. Prosimy o wsparcie, udostępnianie i serdecznie dziękujemy ludziom, którzy już wpłacili pieniądze.

Komentarze


 • Kiske - awatar

  Kiske

  25.03.2018
  25.03.2018

  Wytrwałości!

  • Marcin Pyka - awatar

   Marcin Pyka - Organizator zbiórki

   02.04.2018
   02.04.2018

   Dziękujemy

1 255 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pyka - awatar

Marcin Pyka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Grażyna i Mirek - awatar
Grażyna i Mirek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Krol - awatar
Magdalena Krol
200
Konrad - awatar
Konrad
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ad Astra - awatar
Ad Astra
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij