Zbiórka Wsparcie inicjatyw i projektów - miniaturka zdjęcia

Wsparcie inicjatyw i projektów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie inicjatyw i projektów - zdjęcie główne

Wsparcie inicjatyw i projektów

240 zł  z 7 777 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Meier - awatar

Piotr Meier

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo, Szanowni odwiedzający,

realizujemy wiele inicjatyw, które są przydatne społecznie, z których wielu już korzysta, nie mając nawet tego świadomości, nie biorąc pod uwagę czyjegoś wkładu pracy i wysiłków. Tworzymy grupy np.
- dla ludzi mających do oddania coś za darmo, lub potrzebujących,
- dla ludzi poszukujących pracy,
- także mnóstwo fanpejdży tematycznych,
Czasem gdzieś się za kogoś dzwoni, jedzie, załatwia
itp.

Prowadzimy m.in. kilka stron typu "Spotted", które docelowo zostały stworzone dla "gap" lub nieśmiałków, zauroczonych, chcących kogoś poznać, więc są stricte towarzysko/zapoznawcze. Natomiast większość społeczeństwa, nie wiedzieć czemu, uznało je za portale z przeróżnymi ogłoszeniami drobnymi, których wystawianie im się po prostu należy. Nie myślą, że po drugiej stronie siedzi człowiek, który musi ich obsługą zarządzać i poświęcać na to często mnóstwo prywatnego czasu. Oczywiście pomijając najbzdurniejsze wpisy, staraliśmy się mimo wszystko pomagać, gdyż wiele ogłoszeń dotyczyło np. "zagubienia obrączki", "zegarka-pamiątki" czy "zabawki dziecka" i nadal możemy w ten sposób pomagać, jednak czas który należy na te wszystkie działania poświęcić znacznie przekracza możliwości, które jesteśmy w stanie zaoferować. Musimy się zająć zarabianiem na siebie lub poszukać również wsparcia u Was. Z samej chęci niesienia pomocy człowiek nie wyżyje. 

Nasze strony mają liczną bazę odbiorców i spore zasięgi, często spotykamy się z prośbą o zareklamowanie tam czyjejś firmy/działalności - oczywiście będzie jest możliwe po uiszczeniu konkretnego datku na takiej zrzutce (zysk za zysk).
Skorzystaj z możliwości zareklamowania swojego produktu lub działalności w formie reklamowego zdjęcia w tle na fanpage'ach, w formie postu reklamowego, bądź dodatkowo postu przypiętego.

W swoich inicjatywach prowadzimy także tradycyjne strony internetowe, których utrzymanie kosztuje nas własne wyłożone pieniądze (koszt serwerów, domen, obsługi). 

Uruchomiliśmy też sklep internetowy POMAGAM z motywami charakterystycznymi dla zwierząt do wykonania w formie nadruku na odzieży i gadżetach, celem wspierania czworonogów i innych kochanych zwierzątek (www.pomagam.selino.pl)
Zachęcamy do wspierania sierściuchów!

Dochodzimy do punktu, w którym będziemy chcieli świadczyć porady dla osób bezsilnych, nieposiadających odpowiedniej wiedzy, a szukających pomocy m.in. z represyjnym aparatem państwa np. zmuszanie do noszenia masek, czy bezprawnego zamykania prowadzonych działalności gospodarczych, doprowadzającego do bankructwa firm i rodzinnych budżetów, na koszty procesów i na adwokatów itp. 

Aby móc dalej z sercem działać potrzebujemy waszego wsparcia!

Tutaj zbierane będą środki, które pozwolą nam na dalsze kreatywne działania.

W tym miejscu będzie też można dokonać datku, by zrekompensować czas poświęcony na zamieszczaniu i redagowaniu ogłoszeń, na przeglądaniu, selekcji i wykluczaniu SPAMU i oszustów itd.

Możesz nas wesprzeć w dowolnej chwili, dobrowolnie uiszczając opłatę w wysokości zgodnej z własną wolą i uznaniem, bądź jeżeli bierzesz w jakiś sposób udział w naszych projektach/inicjatywach - w kwocie, której oczekujemy za daną ofertę/przysługę/pomoc - z której też masz jakąś korzyść (np. aktywna, prosperująca firma poszukuje kolejnego pracownika do swoich szeregów i oczekuje wystawić u nas na stronach lub grupach swoje ogłoszenie).

Tutaj będą wpadać Wasze napiwki!
Środki zasilą nasz ogólny budżet na wszelkie dalsze procesy i działania.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie i cieszymy się ze współpracy!

Kontakt: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
240 zł  z 7 777 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Meier - awatar

Piotr Meier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anna T. - awatar
Anna T.
50
Anna Złocka - awatar
Anna Złocka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij