Zbiórka Na ratunek Grenczowi - miniaturka zdjęcia

Na ratunek Grenczowi

Zbiórka Na ratunek Grenczowi - zdjęcie główne

Na ratunek Grenczowi

6 146 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksander Guzik - awatar

Aleksander Guzik

Organizator zbiórki

Grencz już od początku nie miał łatwo.Trafił do schroniska mając pare miesięcy, najprawdopodobniej w tym czasie był katowany, bity, nigdy nie dowiedzieliśmy się, co tak naprawdę z nim się stało, ale na pierwszy rzut oka jak jeszcze jezdziliśmy do niego do schroniska wiedzieliśmy że jest to pies skrzywdzony i przez to bardzo płochliwy, zrażony do człowieka.Gdy trafił wreszcie po 2 latach do domu i kochającej rodziny, otworzył się przed ludzmi, otworzył się przed rodziną, niestety uraz do człowieka obcego pozostał.Ale był najszczęśliwszym psiakiem pod słońcem gdyż w końcu miał kochającą rodzinę, mógł żyć bez stresu i obaw.

Niestety, dnia 06.09.2018 o godzinie około 7:00 Grencz uległ wypadkowi, który nie jedna osoba nie jest w stanie sobie wyobrazić.Niefortunnie kawałek smyczy został na klatce a pies w windzie, gdy ta ruszyła pies wyleciał z windy przez wąskie przejście widoczne poniżej na zdjęciu:

Wylądował w szybie windy zwisając i dusząc się przez obroże.Zsunął się z niej i upadł przez min. 2 piętra na dach windy.Po akcji strażaków ok. godziny 8:30 został natychmiastowo przewieziony do weterynarza i poddany niezwłocznej operacji która miała uratować jego życie.

Po 3 godzinach operacja zakończyła się powodzeniem.W wyniku upadku zwichnął sobie łapę, a jego pęcherz pękł co doprowadziło do krwotoku wewnętrznego nerki która musiała zostać niestety wycięta, wątroba też jest w bardzo kiepskim stanie.Ale najgorsza w tym wszystkim jest głowa, do teraz nie wiadomo co z nią się stało, Grencz na razie jest bardzo rozkojarzony, praktycznie przykuty do legowiska a jego smutne oczy patrzące tylko w jedno miejsce.

Jest to dla nas bardzo nagły niespodziewany i dosyć spory wydatek, na razie mowa tylko o samej operacji, lekach czy ew pokrycie części rehabilitacji.Nie znamy póki co całkowitego wydatku, tak samo nie wiemy co będzie z psiakiem dlatego liczy się czas.Najważniejszy w tym wszystkim jest czas dlatego postanowiliśmy utworzyć zbiórkę, liczy się każda złotówka za którą Grencz jak i cała rodzina serdecznie dziękują, nie chcielibyśmy żeby przez nagły wypadek, drugie życie które Grencz dostał, zostało mu odebrane.Ten pies to jest cud który został nam podarowany, który przeżył w swoje w życiu i którego bardzo nie chcielibyśmy stracić.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksander Guzik - awatar

  Aleksander Guzik

  19.09.18
  19.09.18

  Z góry chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy dołożyli cegiełkę w pomocy Grenczowi. Jest coraz lepiej!!! Grencz przeszedł stosowną operacje+ zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej na której pojawiła się martwica.Teraz czeka go ewentualna rehabilitacja łapki i dalsze leczenie skutkujące powrotem do pełni zdrowia.Jesteśmy prze szczęśliwi z powrotu do zdrowia Grencza. To wszystko dzięki wam. Dziękujemy i będziemy informować dalej <3 Grencz również dziękuje i pozdrawia :)

  Zdjęcie aktualizacji 19 848

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.18
  10.09.18

  wplacilam tyle ile moglam ale na zdrowie, grosik do grosika moze uratuje tego cudownego psiaka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.18
  08.09.18

  Trzymaj się piesku Powodzenia !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.18
  08.09.18

  Trzymaj się Pieseł!

 • Daniela Górak - awatar

  Daniela Górak

  08.09.18
  08.09.18

  Trzymam kciuki za chłopczyka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.18
  08.09.18

  Kochani , trzymamy mocno kciuki za Gryncza!!! Niech wraca do zdrowia ! Musi być dobrze !!!

6 146 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksander Guzik - awatar

Aleksander Guzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 174

Adrianna - awatar
Adrianna
5
Aga Aaga - awatar
Aga Aaga
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Malina - awatar
Malina
50
MONIKA MASEWICZ - awatar
MONIKA MASEWICZ
10
Beata - awatar
Beata
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zuzanna Szypowicz - awatar
Zuzanna Szypowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij