Zbiórka Na ratunek Grenczowi - zdjęcie główne

Na ratunek Grenczowi

6 146 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksander Guzik - awatar

Aleksander Guzik

Organizator zbiórki

Grencz już od początku nie miał łatwo.Trafił do schroniska mając pare miesięcy, najprawdopodobniej w tym czasie był katowany, bity, nigdy nie dowiedzieliśmy się, co tak naprawdę z nim się stało, ale na pierwszy rzut oka jak jeszcze jezdziliśmy do niego do schroniska wiedzieliśmy że jest to pies skrzywdzony i przez to bardzo płochliwy, zrażony do człowieka.Gdy trafił wreszcie po 2 latach do domu i kochającej rodziny, otworzył się przed ludzmi, otworzył się przed rodziną, niestety uraz do człowieka obcego pozostał.Ale był najszczęśliwszym psiakiem pod słońcem gdyż w końcu miał kochającą rodzinę, mógł żyć bez stresu i obaw.

Niestety, dnia 06.09.2018 o godzinie około 7:00 Grencz uległ wypadkowi, który nie jedna osoba nie jest w stanie sobie wyobrazić.Niefortunnie kawałek smyczy został na klatce a pies w windzie, gdy ta ruszyła pies wyleciał z windy przez wąskie przejście widoczne poniżej na zdjęciu:

Wylądował w szybie windy zwisając i dusząc się przez obroże.Zsunął się z niej i upadł przez min. 2 piętra na dach windy.Po akcji strażaków ok. godziny 8:30 został natychmiastowo przewieziony do weterynarza i poddany niezwłocznej operacji która miała uratować jego życie.

Po 3 godzinach operacja zakończyła się powodzeniem.W wyniku upadku zwichnął sobie łapę, a jego pęcherz pękł co doprowadziło do krwotoku wewnętrznego nerki która musiała zostać niestety wycięta, wątroba też jest w bardzo kiepskim stanie.Ale najgorsza w tym wszystkim jest głowa, do teraz nie wiadomo co z nią się stało, Grencz na razie jest bardzo rozkojarzony, praktycznie przykuty do legowiska a jego smutne oczy patrzące tylko w jedno miejsce.

Jest to dla nas bardzo nagły niespodziewany i dosyć spory wydatek, na razie mowa tylko o samej operacji, lekach czy ew pokrycie części rehabilitacji.Nie znamy póki co całkowitego wydatku, tak samo nie wiemy co będzie z psiakiem dlatego liczy się czas.Najważniejszy w tym wszystkim jest czas dlatego postanowiliśmy utworzyć zbiórkę, liczy się każda złotówka za którą Grencz jak i cała rodzina serdecznie dziękują, nie chcielibyśmy żeby przez nagły wypadek, drugie życie które Grencz dostał, zostało mu odebrane.Ten pies to jest cud który został nam podarowany, który przeżył w swoje w życiu i którego bardzo nie chcielibyśmy stracić.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksander Guzik - awatar

  Aleksander Guzik

  19.09.2018
  19.09.2018

  Z góry chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy dołożyli cegiełkę w
  pomocy Grenczowi. Jest coraz lepiej!!! Grencz przeszedł stosowną
  operacje+ zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej na której pojawiła się
  martwica.Teraz czeka go ewentualna rehabilitacja łapki i dalsze leczenie
  skutkujące powrotem do pełni zdrowia.Jesteśmy prze szczęśliwi z
  powrotu do zdrowia Grencza. To wszystko dzięki wam. Dziękujemy
  i będziemy informować dalej <3 Grencz również dziękuje i pozdrawia :)

  Zdjęcie aktualizacji 19 848

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.2018
  10.09.2018

  wplacilam tyle ile moglam ale na zdrowie, grosik do grosika moze uratuje tego cudownego psiaka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2018
  08.09.2018

  Trzymaj się piesku Powodzenia !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2018
  08.09.2018

  Trzymaj się Pieseł!

 • Daniela Górak - awatar

  Daniela Górak

  08.09.2018
  08.09.2018

  Trzymam kciuki za chłopczyka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2018
  08.09.2018

  Kochani , trzymamy mocno kciuki za Gryncza!!! Niech wraca do zdrowia ! Musi być dobrze !!!

6 146 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksander Guzik - awatar

Aleksander Guzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 174

Adrianna - awatar
Adrianna
5
Aga Aaga - awatar
Aga Aaga
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Malina - awatar
Malina
50
MONIKA MASEWICZ - awatar
MONIKA MASEWICZ
10
Beata - awatar
Beata
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zuzanna Szypowicz - awatar
Zuzanna Szypowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij