Zbiórka Nasze Mieszkanie - zdjęcie główne

Nasze Mieszkanie

0 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kawiorski - awatar

Paweł Kawiorski

Organizator zbiórki

Witajcie wszystkie dobre Dusze!

Jestem Paweł i wspólnie z Żoną Joasia robimy co w naszej mocy aby zdobyć pieniądze na zakup domu bądź mieszkania. Mamy dwójkę wspaniałych Maluchów i to właśnie dla Nich chcemy osiągnąć ten cel. Ja pracuję w markecie Żona opiekuje się Dziećmi więc nasze co miesięczne oszczędności są znikome w porównaniu do zamierzonego celu, dlatego też prosimy wszystkich którzy mają możliwość i odrobinę dobrych chęci o wsparcie. Jesteśmy gotowi odwdzięczyć się w przyszłości darczyńcom. Bardzo wierzymy że wspólnymi siłami da się na tym świecie zdziałać wiele dobrego. W planach mamy rozkręcenie własnego biznesu związanego właśnie z pomocą potrzebującym do tego jednak potrzebujemy własnego mieszkania. Za wszelką pomoc i wsparcie serdecznie dziękujemy z góry i czujemy się zobowiązani wobec każdej osoby

Pozdrawiamy

Joanna

Paweł

I

Maluszki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kawiorski - awatar

Paweł Kawiorski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij