Zbiórka Przetrwanie azylu dla zwierząt - miniaturka zdjęcia

Przetrwanie azylu dla zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przetrwanie azylu dla zwierząt - zdjęcie główne

Przetrwanie azylu dla zwierząt

83 520 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 270 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Chcieliśmy im to dać, ciepły kocyk, wspólne wieczory, kiedy między nocnymi interwencjami zatrzymujemy się na łyk gorącej herbaty... Chcieliśmy żeby przytuliły się do naszych zmarzniętych nóg i poczuły gorące serca... Nic tak koi, jak obraz wspólnych marzeń, niewypowiedzianych im obietnic, że kiedyś będą spać głębokim snem, że kiedy będziemy do nich wracać z kolejnych psim cierpieniem na rękach, to one nawet nie drgną, będą głęboko spać, będą spokojne o tego nowego, chudego, z żebrami na wierzchu... 

No dobra - może raz szczekną w jego stronę... "Witaj w raju kumplu...” 

Czy potrafilibyście wiedzieć jak wiele upodlonych zwierząt czeka u nas na pomoc? Jak dużo zwierząt czeka na pomoc u swoich oprawców? Takich zwierząt są tysiące…

One wciąż czekają na ratunek, który dzięki Wam mogliśmy im dawać codziennie przez wiele lat.

Obecnie jest to strasznie ciężkie. Wyjątkowe miejsca życia uratowanych zwierząt kolejny raz walczą o przetrwanie. Przy braku wsparcia państwa dla ratowanych z fatalnych warunków zwierząt, każdy miesiąc to walka o życie, przetrwanie i ich utrzymanie. Dla większości chorych, starych i wymagające indywidualnej opieki zwierząt okazaliśmy się jedyną deską ratunku. Jedyna deska dla ponad 500 istnień sama teraz potrzebuje ratunku, ponieważ wydatki związane z ich godnym życiem sięgają dziesiątek, a nawet setek tysięcy złotych. Dziś stoją przed nami długi za karmę, leczenie, prąd czy choćby odpady, których bez Twojej pomocy nie będziemy w stanie ponieść. Kolejny miesiąc funkcjonowania wyjątkowych miejsc dla zwierząt zależy WYŁĄCZNIE od Ciebie! By pokryć nasze długi trzeba tak niewiele… Wystarczy niewielki gest każdej osoby, która przeczyta nasz apel! Niewielki gest, który kolejny miesiąc pozwoli żyć niechcianym istotom w ich jedynym domu, w którym otrzymały miłość. Błagamy, nie opuszczaj tych, które mogą liczyć tylko na nas! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Natalia Baran - awatar

  Natalia Baran

  16.06.2024
  16.06.2024

  Jesteście wspaniali, zawsze będę Was wspierać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2024
  14.06.2024

  Robicie Wspaniałą robotę, trzymam za was kciuki

 • Magdalena Nowak - awatar

  Magdalena Nowak

  14.06.2024
  14.06.2024

  🤞🤞

 • MinisteR - awatar

  MinisteR

  14.06.2024
  14.06.2024

  :D pzd Mvsia i Olek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.2024
  13.06.2024

  Dziękuję Wam za serce okazywane naszym małym przyjaciołom ❤️

83 520 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 270 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2 270

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Za spokój, Sławek - awatar
Za spokój, Sławek
50
Za spokój, Maciej - awatar
Za spokój, Maciej
50
Za spokój, Sławek - awatar
Za spokój, Sławek
20
Za spokój - awatar
Za spokój
100
Za spokój na wakacjach, Karolina - awatar
Za spokój na wakacjach, Karolina
100
Iwona Szotek - awatar
Iwona Szotek
80
Za spokój, Sławek - awatar
Za spokój, Sławek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij