Zbiórka ZuZa, nasz kochany psiak - miniaturka zdjęcia

ZuZa, nasz kochany psiak

ZuZa, nasz kochany psiak

3 060 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Hanuszkiewicz - awatar

Krzysztof Hanuszkiewicz

Organizator zbiórki

Witajcie,

            Zwracam się z prośbą o wsparcie naszej walki o zdrowie Zuzy.

Nasza kochana sunia w lutym tego roku skończyła 3 lata, więc jest jeszcze młodym psiakiem. Jest dla nas piątym pełnoprawnym członkiem rodziny.

Niestety przydarzyło się nam nieszczęście bo Zuza na spacerze nagle straciła władzę w tylnych łapkach. Pierwsze chaotyczne wizyty u różnych weterynarzy nic konkretnego nie powiedziały.

Dowiadywaliśmy się że pewnie jakiś nowotwór, bo przecież berneńczyki są podatne, może operacja ale kosztowna i nie rokująca… może dysk … Opinia była wszędzie podobna : pies nie będzie chodził. Zrobiliśmy badania krwi, rentgen kręgosłupa i nic !

Wykonaliśmy również tomografię z kontrastem. To wszystko mocno nadszarpnęło nasz domowy budżet. Sunia nie trzyma moczu i kału więc podkłady higieniczne „zchodzą” w tempie światła.

Zuza stara się przemieszczać za pomocą przednich łapek co spowodowało rany i obtarcia w okolicach „pupy” Oczywiście wdała się infekcja !

Jedynie intensywna fizjoterapia  daje cień szansy. Biorąc pod uwagę że zabiegi takie powinny być wykonywane jak najczęściej, obciążenie finansowe zaczyna stawać się problemem.

Tą drogą zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie. Nie dopuszczamy myśli że Zuzy mogło by zabraknąć, będziemy robić wszystko co w naszej mocy by Zuza była szczęśliwa, by stanęła na własnych nogach. Jeśli się nie uda będziemy myśleć o wózku.

Jest małe „światełko” Zuza po serii zabiegów od czasu do czasu porusza palcami u jednej z łap ! Nie możemy przerwać w takim momencie leczenia oraz terapii.. !!!

Będę dozgonnie wdzięczny,  a raczej cała nasza czwórka, za jakiekolwiek wsparcie. Walczymy wciąż z przygnębieniem i łzami... Czuję się zawstydzony prosząc o "datki" od nieznanych mi osób, ale dostaliśmy od Zuzy przez te trzy wspólne lata , tyle radości i bezinteresownej miłości, że zrobie wszystko by jej ogonek znów zaczął machać.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Hanuszkiewicz - awatar

  Krzysztof Hanuszkiewicz

  01.06.20
  01.06.20

  Dzięki Waszej pomocy nieustanna rehabilitacja i leczenie ZuZy , zaczyna chyba przynosić efekty. Jak na razie to drobiazgi. Drobiazgi które niezwykle cieszą i podsycają nadzieję ...

Komentarze


 • Bartek - awatar

  Bartek

  03.06.20
  03.06.20

  Wszystkiego dobrego. Wytrwałości:)

  • Krzysztof Hanuszkiewicz - awatar

   Krzysztof Hanuszkiewicz - Organizator zbiórki

   04.06.20
   04.06.20

   "Kucze" ogromne dzięki. Trochę mi głupio ale, każdy grosz się teraz przydaje i przedłuża leczenie ...

 • Jacek - awatar

  Jacek

  22.05.20
  22.05.20

  Bądź zdrowa Zuza. Trzymam kciuki.

  • Krzysztof Hanuszkiewicz - awatar

   Krzysztof Hanuszkiewicz - Organizator zbiórki

   22.05.20
   22.05.20

   Wielkie dzięki, niech Ci Alfa długo jeździ :)

3 060 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Hanuszkiewicz - awatar

Krzysztof Hanuszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Michał Wysocki - awatar
Michał Wysocki
50
Gosia Zazka - awatar
Gosia Zazka
10
Bartek - awatar
Bartek
213
Klara, wytrwałości! - awatar
Klara, wytrwałości!
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Arek Gach - awatar
Arek Gach
50
JMCK - awatar
JMCK
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij