Zbiórka dla fundacji Nasze Bezdomniaki - miniaturka zdjęcia

dla fundacji Nasze Bezdomniaki

Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Fundacja Nasze Bezdomniaki  zajmuje się pomocą bezdomnym zwierzętom- przede wszystkim psom i kotom, ale również koniom. Znalezionym zwierzętom szukamy nowych domków, ale wcześniej je kastrujemy i sterylizujemy a także czipujemy i szczepimy.

 Często pod naszą opiekę trafiają zwierzęta skrajnie zaniedbane, chore lub kalekie.  Zajmujemy się Gretką- sunią znalezioną na jednej z posesji. Greta na skutek wypadku straciła 2 tylne nogi, ale ówczesny właściciel przez wiele miesięcy nie udzielił jej pomocy, więc sunia poruszała się na krwawiących kikutach, w które powbijany był żwir, piach i brud. Ma uszkodzony kręgosłup i musi być odsikiwana. Cud, że żyje. Była u kilku najlepszych specjalistów weterynarzy, ma buty i wózek. Jednak cały czas są potrzebne środki na ciągłe wizyty u lekarzy, na opatrunki i hotelowanie. Kolejnym psiakiem którym się opiekujemy jest Molly- młodziutka suka znaleziona na ulicy. Molly ma problemy z nogami i diagnoza weterynarza- Molly ma zapalenie stawów, jednak dopiero dokładne badania pokazały, że Molly ma niedorozwinięte kości, w wyniku czego są niedostatecznie zwapnione i przednie łapki bardzo jej się wyginają. Opiekujemy się Olim- znalezionym w Spale który od 3 lat choruje na cukrzycę.  Ostatnio podczas jednej z interwencji odebrałyśmy niewidomego psa Alexa, którego właściciel zamknął w kojcu, z którego pies nie wychodził przez 2 lata. Miał być uśpiony... Wzięłyśmy go pod swoje skrzydła, ale płacimy za hotel z behawiorystą aby Alex ponownie zaufał ludziom. Jednak potrzebne są środki na opłatę hotelu i diagnozę a także na kastrację. Piernik- to kolejny przykład ludzkiego bestialstwa- w wyniku wypadku stracił obydwoje oczu. Na ostatnim targu koni w Skaryszewie udało nam się wykupić 3 konie- dzięki ofiarności darczyńców, ale teraz szukamy środków na utrzymanie ich i kastrację. 

Pod swoimi skrzydłami mamy wiele zwierząt za których życie wzięłyśmy odpowiedzialność. Bardzo wielu z nich udało się znaleźć wspaniałe domki. Ale żeby móc pomagać dalej potrzebujemy Waszej pomocy. potrzebną kwotę przeznaczymy na zadłużenie w hotelikach gdzie zwierzęta przebywają i opłatę faktur u weterynarzy.

Wybierz kwotę

Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.