Zbiórka Zbiórka dla uratowanych koni - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla uratowanych koni Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla uratowanych koni - zdjęcie główne

Zbiórka dla uratowanych koni

245 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Jurand został uratowany :) dziękujemy za pomc :) Ale musimy utrzymać nasze fundacyjne stadko i bardzo liczymy na Wasze wsparcie.


Jurand to młody ogier uratowany przez fundację Nasze Bezdomniaki ze Skaryszewa, uratowany z targów śmierci. Pomóżmy mu jeszcze raz !!! On musi żyć!!!!

Jest źle, Jurand jedzie do kliniki, jeśli ma żyć potrzebna jest hospitalizacja. Bez tego nie przeżyje!!!Prawdopodobnie kolka ale tego dowiemy się za chwilę, bardzo potrzebujemy pieniędzy na leczenie, a to nie są tanie sprawy.Proście rodzinę i znajomych, musi nam się udać!!! Nie po to uciekł spod haka, żeby pokonała go choroba. 

PROSIMY O POMOC!!!! TO DOSŁOWNIE SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Michalska - awatar

  Katarzyna Michalska

  02.10.2018
  02.10.2018

  Kochani bardzo dziękujemy za wsparcie ale bez Waszej dalszej pomocy ciężko fundacji czyli nam utrzymać nasze konie. Dlatego jeszcze raz zwracamy się z prośbą o pomoc... czy uratowane z piekła Skaryszewa koniki mogą liczyć na Waszą pomoc?

  Zdjęcie aktualizacji 20 315

245 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Aneta Kaniowska - awatar
Aneta Kaniowska
5
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tala - awatar
Tala
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij