Zbiórka Dla Krystiana na rehabilitację - miniaturka zdjęcia

Dla Krystiana na rehabilitację Jak założyć taką zbiórkę?

Dla Krystiana na rehabilitację

6 700 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Halama - awatar

Marek Halama

Organizator zbiórki

Nasz mały wojownik Krystian!

Waleczne serce, szeroki uśmiech i determinacja!

Krystian urodził się z przepukliną oponowo - rdzeniową, z powodu której porusza się na wózku inwalidzkim. Wózek jest dla niego jak nogi, bez niego nie mógłby się przemieszczać. Jednak w przestrzeni domowej, wózek bywa przeszkodą, przez którą Krystian nie wszędzie jest się wstanie dostać sam. Na co dzień, musi pokonywać wiele barier i przeciwności, w czym dzielnie staramy się mu pomagać. Jednak Krystian chciałby móc pokonywać je SAMODZIELNIE. Dlatego codziennie usprawnia swoje umiejętności i walczy o niezależność. Aby poprawić jego komfort, postanowiliśmy powiększyć zakres rehabilitacji która jest najważniejsza niezbędna . Takie przedsięwzięcie wiąże się z wielkimi kosztami. Staramy się z całych sił, jednak kwota jest dla nas astronomiczna. Krystian, to promyczek, który od 5 roku życia jest pod opieką Fundacji Aktywnej Rehabilitacji „FAR” w Krakowie. Dzielnie uczestniczy we wszystkich zajęciach sportowych i warsztatach. 

Nie znamy większej motywacji niż jego! 

Zawstydzi swoją siłą niejednego dorosłego! 

Każda forma pomocy będzie na wagę złota!

Każda złotówka to dla nas kolejny krok do realizacji celu!

Dziękujemy za Waszą pomoc! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 700 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Halama - awatar

Marek Halama

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Karolina Karolczyk - awatar
Karolina Karolczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 650
Karolina Karolczyk - awatar
Karolina Karolczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij