Zbiórka Pomoc, by nie doszło do operacji - miniaturka zdjęcia

Pomoc, by nie doszło do operacji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc, by nie doszło do operacji - zdjęcie główne

Pomoc, by nie doszło do operacji

2 730 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Justyna Gusciora - awatar

Justyna Gusciora

Organizator zbiórki

Witam. 

 Nazywam się Justyna. Jestem mamą Natalki . Córka ma 9 lat. Urodziła się jako wcześniak w 28tc. Ważyła 1200g , lekarze praktycznie nie dawali jej szans na przeżycie... Urodziła sie z zamartwicą urodzeniowa , anemią, i wieloma innymi schorzeniami. Od urodzenia do 5 miesiąca życia przebywała na OIOMie , później na innych oddziałach szpitalnych .  Do 3 roku życia bywaliśmy po szpitalach bardzo często. Wyszła diagnoza dziecięce porażenie mózgowe czterokonczynowe , cukrzyca, podejrzenie epilepsi , choroba metaboliczna i wiele innych schorzeń.  Na tą chwilę Natalia jest dzieckiem wózkowym , całkowicie uzależnionym od osób trzecich .  Samodzielnie nie je, Nie pije, nie chodzi. Jest pieluchowana . W związku z tym że jest dzieckiem wózkowym doszło do podwichniecia biodra.  Corka miała operację biodra w kwietniu 2019 roku w Krakowie, po operacji była 6 tygodni w gipsie. Po zdjęciu gipsu na córce bardzo odbiła się ta operacja...

Koszty rehabilitacji ruchowej są kolosalne. Przewyższają nasz budżet. Nie możemy przerwać rehabilitacji bo w szybkim czasie córka trafiłaby na stół operacyjny z drugim biodrem, a na to nie możemy pozwolić bo nie zostały jeszcze wyjęte śruby po pierwszej operacji . Dlatego prosze ludzi dobrej woli o każdy grosz. Każda złotówka się liczy. Nie mogę pozwolić na to by rehabilitacja była przerwana. Zbyt dużo by to kosztowało zdrowia mojego dziecka. Walczymy o każdy kolejny dzień, aby był lepszy dla Natalki , lecz sama nie dam rady . Wiem że są tu ludzie o Wielkich sercach. 

Ziarnko do ziarnka a nazbiera się miarka. 

Dobro powraca.  

Za każdą okazaną pomoc w imieniu swoim i córki z całego serca dziękuję. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Gusciora - awatar

  Justyna Gusciora

  11.12.2020
  11.12.2020

  Uśmiech jest najważniejszy 💓

  Zdjęcie aktualizacji 59 694

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2020
  19.12.2020

  Szczęść Boże

2 730 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Justyna Gusciora - awatar

Justyna Gusciora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 77

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz Gemlik - awatar
Mateusz Gemlik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij