500+ Nauczycieli dla Przyszłości

1 140 zł  z 15 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Henryk Nowakowski - awatar

Jacek Henryk Nowakowski

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo!
Cześć Kochani!

Nazywam się Jacek Henryk Nowakowski i jestem założycielem Fundacji Oświatowej Nowy Świat oraz Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie.

Realizując w Kambodży projekt wsparcia dla wiejskiej szkoły języka angielskiego usytuowanej w skleconej z desek szopce, wracając do Polski z wyjazdu, podczas którego dostarczyliśmy tam dziesiątki książek do nauki języka, materiały piśmienne, zeszyty, zdałem sobie sprawę,
że te przedmioty same nikogo niczego nie nauczą, nie odmienią rzeczywistości setki umorusanych, smutnych dzieciaków żyjących bez prądu, wody w drewnianych chatkach.


Zdałem sobie sprawę z tego , że nie pieniądze, nie ubranka czy nawet murowana szkoła lecz wyłącznie nauczyciele są w stanie im pomóc, wskazując poprzez wiedzę nowe horyzonty.

Dlatego z głębi mego serca zwracam się do Waszych serc o pomoc w wykształceniu w ciągu najbliższych 5 lat 500 wolontariuszy-nauczycieli języka angielskiego, którzy w przyszłości dadzą światu ok. 3 000 000 godzin lekcyjnych języka angielskiego zarówno w wielu zakątkach Polski jak i na świecie, w miejscach w których dzisiaj nauka jest utrudniona, bądź niemożliwa.

Dodadzą oni Skrzydeł Przyszłości, odmieniając na lepsze, życie wielu dzieci cierpiących dzisiaj beznadzieję i skrajne ubóstwo.

 Co do konieczności posługiwania się językiem angielskim można mieć różne zdania ale z pewnością przestał on być jedynie narzędziem do komunikacji, stając się narzędziem pracy a w wielu krajach jedyną szansą na lepsze, godne życie.
 Dzięki temu programowi do 2025 roku odmienimy życie ok. 100 000 dzieci w różnych zakątkach naszej planety.

 Najważniejsze co Polska i Polacy wnieśli do światowego dziedzictwa to umiłowanie Wolności!

Dzisiaj w czasach „względnego” pokoju możemy dalej wesprzeć innych w drodze do ich wolności!

 Wiedza prowadzi do wolności!

 Wszyscy dobrze wiemy, że podarowanie biednym dzieciakom 5 czy 10 dolarów to piękny gest serca ale nie zmieni zasadniczo nic w ich życiu!

 Dajmy dzisiaj, razem, potrzebującym wędkę, nauczmy ich łowić, a nie będą w przyszłości prosić nas o rybę!

 Proszę z tego miejsca wszystkich o pomoc i zapraszam z całego serca do realizacji wielkiego, wspólnego marzenia o lepszym, radosnym świecie.

 Zapraszam Wszystkich do wspólnego kształcenia Nauczycieli dla Przyszłości!


 Przekażcie Państwo moją prośbę swoim znajomym, przyjaciołom i szefom!


 Dodajmy wspólnie skrzydła przyszłości!

 
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.19
  25.02.19

  Pomagamy :)

  • Jacek Henryk Nowakowski - awatar

   Jacek Henryk Nowakowski - Organizator zbiórki

   26.02.19
   26.02.19

   Dziękuję za wsparcie!

1 140 zł  z 15 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Henryk Nowakowski - awatar

Jacek Henryk Nowakowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Iwona - awatar
Iwona
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Frączyk - awatar
Katarzyna Frączyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
100
Michalina Tokarska - awatar
Michalina Tokarska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij