Zbiórka Na malarstwo i promocję książki. - miniaturka zdjęcia

Na malarstwo i promocję książki.

Zbiórka Na malarstwo i promocję książki. - zdjęcie główne

Na malarstwo i promocję książki.

91 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Piotr Burdzy - awatar

Piotr Burdzy

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Piotr.


Kiedy poznałem Emilię przez radio PiK opowiadała z pasją o swojej poezji. Emilia to bardzo ciepła i wrażliwa osoba,która ma wielki talent,a jednocześnie zmaga się z chorobą psychiczną.Swoje zmagania opisuje w książce " Ołowiany motyl" , który daje nadzieję innym chorym. Chciałbym aby ta wartościowa książka trafiła do większego grona osób,,być może komuś ona pomoże.Emilia opisuje,że każdy zasługuje na miłość,przyjaźń,szczęście i szacunek mimo przykrych doświadczeń. Mimo choroby pisze przepiękne wiersze oraz maluje cudowne obrazy.Także przyszedł czas na napisanie książki, w której opisuje wszystko co przechodziła, z czym się borykała podczas stanu związanego z chorobą. Od radia PiK minęło trochę czasu zdążyłem napisać do Emilii,zaprzyjaźnić się,wyznać miłość i oświadczyć się.

Proszę Państwa o udostępnienie zrzutki.Bardzo dziękuję za każdą pomoc.


Emilia także maluje przepiękne obrazy,które są odzwierciedleniem jej duszy. Jak każda pasja wszystko kosztuje sztaluga, płótna,farby,pędzle,bloki akwarelowe itp... Zbieram na jej pasję malowania.Malarstwo to wyrażanie swoich emocji i myśli. Dla niektórych malarstwo to także forma relaksu i wyciszenia.Mieć pasję to znaczy,żyć podwójnie i mieć cel ,marzenia. Emilka chodziła do liceum plastycznego,niestety choroba przekreśliła jej marzenia o studiach malarskich. Praktycznie wszystko jej przekreśliła. Największe cele oraz skryte marzenia. Emilia nigdy się nie poddała i skończyła Szkołę Sztuk Pięknych w Bydgoszczy gdzie miała swoje wernisaże. Jej prace tak jak poetyckie i malarskie cieszyły się uznaniem wśród ludzi.Emilia to bardzo mądra i inteligentna kobieta. Czasami jej przykro,że tak jej życie się potoczyło przez chorobę,ale jestem przy niej i ją wspieram cały czas dobrym słowem,czułością i bezpieczeństwem. Nie wolno patrzeć na ludzi z każdą chorobą z góry.I mówić ja jestem zdrowy i jestem lepszy.To nieprawda. Każdy jest wyjątkowy.Najważniejsze jest i tak zdrowie.Wiedzą to znajomi i przyjaciele ,że Emilka przede wszystkim ma serce na dłoni. Otacza każdego dobrym słowem i czułym gestem.Emilia to życie. Moje uratowała dzięki jej miłości do mnie. Bez niej nie byłoby niczego.Bez niej nie uratowałbym się od przykrego szarego życia.


Zbieram również na rozwijającą się stronę internetową,w której będzie można zamówić obraz Emilii.


Zapraszam do obejrzenia wirtualnej galerii Emilii z jej obrazami:

Kolejna wirtualna galeria Emilii :

Udało mi się zrobić pracownię dla Emilii.Zbieram fundusze na rozwinięcie jej pasji malowania:

Tu pokazuje jak tworzy się obraz. Ciężka praca:

Organizowane były wystawy w Bydgoszczy:

Akwarelowa autointrodukcja wernisaż w Bydgoszczy z promocją książki"Ołowiany motyl":

Obrazy wykonane przez Emilię :

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Piotr Burdzy - awatar

    Piotr Burdzy

    30.03.20
    30.03.20

    Proszę Państwa o udostępnienie zrzutki.Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

91 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Piotr Burdzy - awatar

Piotr Burdzy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij