Zbiórka na życie bez bólu - miniaturka zdjęcia

na życie bez bólu

Zbiórka na życie bez bólu - zdjęcie główne

na życie bez bólu

5 135 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać teraz
 
Mags Mags - awatar

Mags Mags

Organizator zbiórki

Kochani.
Moja kuzynka Marta od 4 lat zmaga się z chorobą CRPS zwaną też algodystrofią. Miesięcznie potrzebuje około 3000 zł, aby pokryć koszty rehabilitacji oraz zakupu leków, które nie są dofinansowane przez NFZ. Jako osoba o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności Marta miesięcznie otrzymuje rentę w wysokości 770 zł. Przebywam z nią na codzień i widzę, jak ciężko musi mierzyć się z rzeczywistością. Jej stan zdrowia uniemożliwia podjęcie pracy. Marta jest bardzo silna emocjonalnie i zmotywowana do walki z ograniczeniami, niewydolnym systemem leczenia w Polsce oraz bólem porównywanym przez specjalistów do oparzeń, odmrożeń, a nawet głębokich cięć. Na co dzień z trudem porusza się o kulach, przyjmuje tony leków, używa maści i plastrów przeciwbólowych. Te umożliwiają jej w minimalnym stopniu wykonywanie czynności dnia codziennego. Jest zależna od osób trzecich. Marta codziennie szuka sposobów na powrót do życia bez bólu i odzyskanie jak największej samodzielności. Ma wiele pomysłów i szuka rozwiązań, niestety wszystko wiąże się z niesamowitymi kosztami, których Marta i ja wraz z rodziną nie jesteśmy w stanie pokryć. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, bo same jesteśmy bez szans.

Wierzę z Wasze dobre serca i z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam,

Magda 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Żania - awatar

  Żania

  08.03.19
  08.03.19

  Życzę powodzenia!

 • Karola - awatar

  Karola

  10.06.17
  10.06.17

  Powodzenia!!!

 • Stajnia Familia - awatar

  Stajnia Familia

  06.06.17
  06.06.17

  Nie wiele ale mamy nadzieję ze pomoże! Roksana Chrabustowicz, Łukasz Ambroży, Stajnia Familia. Pozdrawiamy!!! I zachęcamy Innych do wpłaty!

 • Joanna Hoppe - awatar

  Joanna Hoppe

  06.06.17
  06.06.17

  Trzymaj się Marta i nie poddawaj! Mags Mags dobra robota :)

5 135 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać teraz
 
Mags Mags - awatar

Mags Mags

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Żania - awatar
Żania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola T - awatar
Jola T
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monia - awatar
Monia
20
zielaq - awatar
zielaq
100
Sylwia Pohl - awatar
Sylwia Pohl
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij