Zbiórka na życie bez bólu - zdjęcie główne

na życie bez bólu

5 135 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mags Mags - awatar

Mags Mags

Organizator zbiórki

Kochani.
Moja kuzynka Marta od 4 lat zmaga się z chorobą CRPS zwaną też algodystrofią. Miesięcznie potrzebuje około 3000 zł, aby pokryć koszty rehabilitacji oraz zakupu leków, które nie są dofinansowane przez NFZ. Jako osoba o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności Marta miesięcznie otrzymuje rentę w wysokości 770 zł. Przebywam z nią na codzień i widzę, jak ciężko musi mierzyć się z rzeczywistością. Jej stan zdrowia uniemożliwia podjęcie pracy. Marta jest bardzo silna emocjonalnie i zmotywowana do walki z ograniczeniami, niewydolnym systemem leczenia w Polsce oraz bólem porównywanym przez specjalistów do oparzeń, odmrożeń, a nawet głębokich cięć. Na co dzień z trudem porusza się o kulach, przyjmuje tony leków, używa maści i plastrów przeciwbólowych. Te umożliwiają jej w minimalnym stopniu wykonywanie czynności dnia codziennego. Jest zależna od osób trzecich. Marta codziennie szuka sposobów na powrót do życia bez bólu i odzyskanie jak największej samodzielności. Ma wiele pomysłów i szuka rozwiązań, niestety wszystko wiąże się z niesamowitymi kosztami, których Marta i ja wraz z rodziną nie jesteśmy w stanie pokryć. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, bo same jesteśmy bez szans.

Wierzę z Wasze dobre serca i z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam,

Magda 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Żania - awatar

  Żania

  08.03.2019
  08.03.2019

  Życzę powodzenia!

 • Karola - awatar

  Karola

  10.06.2017
  10.06.2017

  Powodzenia!!!

 • Stajnia Familia - awatar

  Stajnia Familia

  06.06.2017
  06.06.2017

  Nie wiele ale mamy nadzieję ze pomoże! Roksana Chrabustowicz, Łukasz Ambroży, Stajnia Familia. Pozdrawiamy!!! I zachęcamy Innych do wpłaty!

 • Joanna Hoppe - awatar

  Joanna Hoppe

  06.06.2017
  06.06.2017

  Trzymaj się Marta i nie poddawaj! Mags Mags dobra robota :)

5 135 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mags Mags - awatar

Mags Mags

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Żania - awatar
Żania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola T - awatar
Jola T
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monia - awatar
Monia
20
zielaq - awatar
zielaq
100
Sylwia Pohl - awatar
Sylwia Pohl
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij