Zbiórka Pomoc dla 3-letniego Jasia - zdjęcie główne

Pomoc dla 3-letniego Jasia

50 917 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 546 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Mierzejewski - awatar

Michał Mierzejewski

Organizator zbiórki

Pomoc dla Jasia


Witajcie

 Piszę tą wiadomość w imieniu wszystkich przyjaciół, koleżanek i kolegów Marka, taty trzyletniego Jasia. Jaś podczas wspólnego urlopu z rodzicami we Włoszech na początku maja, nagle zachorował i musiał zostać w szpitalu. Przebywa tam do dziś i jego stan zdrowia nie pozwala mu na opuszczenie oddziału intensywnej terapii. Diagnoza to autoimunologiczne zapalenie mózgu. Tam na miejscu Jasia wspierają na zmianę rodzice, ponieważ jest starsza siostra Ola. My tutaj w kraju jesteśmy myślami, modlitwą z całą rodziną. Możemy także pomóc finansowo, ponieważ koszty pobytu rodziców, loty i koszty rehabilitacji są znacznym obciążeniem budżetu domowego. Dlatego prosimy Państwa o pomoc w miarę swoich możliwości. 

Dziękujemy w imieniu Jasia i jego Rodziców.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Mierzejewski - awatar

  Michał Mierzejewski

  29.06.2018
  29.06.2018

  Drodzy, Jasiu razem z Rodzicami jest już w Polsce. Transport medyczny z Włoch bezpośrednio do szpitala w Poznaniu odbył się w środę. Jasiu zniósł go dzielnie i zaraz po przybyciu został poddany dalszej diagnostyce. Kolejne badania trwają i czekamy na nowe wieści. Jaś i Rodzice Dziękują Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomóc dla Jasia. Nie możemy poprzestać ponieważ Jasia czeka dalsze leczenie i rehabilitacja(koszt miesięczny to ok 4tys). Potrzebny będzie także specjalistyczny wózek oraz fotelik. Prosimy o dalsze zaangażowanie i pomoc!!!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.08.2018
  14.08.2018

  Z modlitwą o skuteczną rehabilitację!

 • Ania W - awatar

  Ania W

  03.07.2018
  03.07.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia !

 • Szefowa Uni-fryz - awatar

  Szefowa Uni-fryz

  01.07.2018
  01.07.2018

  Życzę zdrowia dla synka

 • marzena w - awatar

  marzena w

  18.06.2018
  18.06.2018

  dużo zdrowia

 • Julka - awatar

  Julka

  18.06.2018
  18.06.2018

  Julka i Natalka trzymają za Ciebie Jasiu kciuki.

50 917 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 546 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Mierzejewski - awatar

Michał Mierzejewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 546

Kasia - awatar
Kasia
20
Hanna Zuzanna - awatar
Hanna Zuzanna
50
K.A.J - awatar
K.A.J
61
Kasia Andrzej i Ala - zdrowia - awatar
Kasia Andrzej i Ala - zdrowia
166
Iwona Dudarska - awatar
Iwona Dudarska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
235
Sorsha - awatar
Sorsha
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij