Zbiórka Na pomoc naszym podopiecznym - zdjęcie główne

Na pomoc naszym podopiecznym

1 600 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy młodą Fundacją powstalismy w 2016 roku natomiast pomagamy juz od 2007 . Jesteśmy grupą pasjonatów, która swój wolny czas poświęca na pomoc psiakom rasy West ale nie tylko na naszej drodze stają coraz częściej psiaki w typie rasy bądź zwykłe niczym niewyróżniające się burki. Nie potrafimy przejsc obojętnie i pomagamy na tyle ile możemy. Ratujemy psy z ulicy ze schronisk, dla nas nie liczy się to czy psiak nie ma oka, jest głuchy ślepy czy bardzo schorowany....dla nas liczy się każda psia istota. W każdym roku udaje nam się znaleźć domki dla kilkudziesięciu psiaków. Jedynym naszym źródłem utrzymania są darowizny od osób, które niepozostają obojętne i pomagają nam ratować i pomagać oraz bazarki ale to wszystko wciąż mało, ciagle brakuje nam na opłatę bieżących wydatków. Zbiórka powstała na utrzymanie w hotelach naszych podopiecznych, na transporty, sterylizacje, kastracje i leczenie.

1. Joguś pies wyciągnięty ze schroniska w którym nie miał zbyt dużo szans, chudy do granic możliwości , schowany gdzieś w kąt nie liczył już na zbyt wiele. Zdominowany przez inne silniejsze psy, ślady po pogryzieniu. Przebywa w domowym hoteliku w którym uwierzył w siebie. Miesięczny koszt hotelu to 300 zł. 

2. Diuk kolejny piesek wyciągnięty ze schroniska, był dziki i agresywny. Człowiek kojarzył mu się z tym co złe, do czasu ...powoli zaczyna odzyskiwać wiarę w to, że jednak ludzka ręka i głaskanie może być fajne i przyjemne. Diuk przebywa w hoteliku i koszt jego utrzymania to również 300 zł.

3. Tobiego również wypatrzyliśmy na stronie pewnego schroniska, był w nim rok, oddany jak niepotrzebny przedmiot, zrezygnowany. Daliśmy mu nadzieje na lepsze jutro , pojechaliśmy zabraliśmy do nas , czeka na swojego człowieka w hoteliku za który trzeba płacić miesięcznie 300 zł.

4. Cooky to piesek z łatką pieska do "pracy" jak większość które ratujemy bo te psiaki maja najmniejsze szanse na adopcje, nieufny w pierwszej chwili uczy się normalności w hoteliku dla zwierząt. Miesieczny koszt to 300 zł.

5. Tosia to sunia która trafiła do nas ponieważ jej dotychczasowni opiekunowie nie byli w stanie się już dłużej nią zajmować. Sunia potrzebuje zabiegu usunięcia ogromnych przepuklin które wyglądają jak guzy listwy mlecznej oraz sterylizacji a to ogromne koszty.


To tylko kilka naszych podopiecznych proszących o pomoc. Pomóżcie nam pomagać .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karina - awatar

  Karina

  31.03.2017
  31.03.2017

  moje kochane westiki:) ciocia pamięta w Was:)))

  • Westy do Adopcji - awatar

   Westy do Adopcji - Organizator zbiórki

   09.05.2017
   09.05.2017

   <3

 • Hubert - awatar

  Hubert

  15.03.2017
  15.03.2017

  Sarunia

  • Westy do Adopcji - awatar

   Westy do Adopcji - Organizator zbiórki

   12.04.2017
   12.04.2017

   <3

 • Mariola Stróżańska - awatar

  Mariola Stróżańska

  08.03.2017
  08.03.2017

  z wielka przyjemnością dla piesków zawsze

  • Westy do Adopcji - awatar

   Westy do Adopcji - Organizator zbiórki

   09.05.2017
   09.05.2017

   <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2017
  27.02.2017

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2017
  27.02.2017

  :)

1 600 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 39

Sławek - awatar
Sławek
385
Sylwia - awatar
Sylwia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karina - awatar
Karina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bożena - awatar
Bożena
50
Hubert - awatar
Hubert
100
Marcin - awatar
Marcin
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij