Zbiórka Na pomoc naszym podopiecznym - miniaturka zdjęcia

Na pomoc naszym podopiecznym

Zbiórka Na pomoc naszym podopiecznym - zdjęcie główne

Na pomoc naszym podopiecznym

1 600 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy młodą Fundacją powstalismy w 2016 roku natomiast pomagamy juz od 2007 . Jesteśmy grupą pasjonatów, która swój wolny czas poświęca na pomoc psiakom rasy West ale nie tylko na naszej drodze stają coraz częściej psiaki w typie rasy bądź zwykłe niczym niewyróżniające się burki. Nie potrafimy przejsc obojętnie i pomagamy na tyle ile możemy. Ratujemy psy z ulicy ze schronisk, dla nas nie liczy się to czy psiak nie ma oka, jest głuchy ślepy czy bardzo schorowany....dla nas liczy się każda psia istota. W każdym roku udaje nam się znaleźć domki dla kilkudziesięciu psiaków. Jedynym naszym źródłem utrzymania są darowizny od osób, które niepozostają obojętne i pomagają nam ratować i pomagać oraz bazarki ale to wszystko wciąż mało, ciagle brakuje nam na opłatę bieżących wydatków. Zbiórka powstała na utrzymanie w hotelach naszych podopiecznych, na transporty, sterylizacje, kastracje i leczenie.

1. Joguś pies wyciągnięty ze schroniska w którym nie miał zbyt dużo szans, chudy do granic możliwości , schowany gdzieś w kąt nie liczył już na zbyt wiele. Zdominowany przez inne silniejsze psy, ślady po pogryzieniu. Przebywa w domowym hoteliku w którym uwierzył w siebie. Miesięczny koszt hotelu to 300 zł. 

2. Diuk kolejny piesek wyciągnięty ze schroniska, był dziki i agresywny. Człowiek kojarzył mu się z tym co złe, do czasu ...powoli zaczyna odzyskiwać wiarę w to, że jednak ludzka ręka i głaskanie może być fajne i przyjemne. Diuk przebywa w hoteliku i koszt jego utrzymania to również 300 zł.

3. Tobiego również wypatrzyliśmy na stronie pewnego schroniska, był w nim rok, oddany jak niepotrzebny przedmiot, zrezygnowany. Daliśmy mu nadzieje na lepsze jutro , pojechaliśmy zabraliśmy do nas , czeka na swojego człowieka w hoteliku za który trzeba płacić miesięcznie 300 zł.

4. Cooky to piesek z łatką pieska do "pracy" jak większość które ratujemy bo te psiaki maja najmniejsze szanse na adopcje, nieufny w pierwszej chwili uczy się normalności w hoteliku dla zwierząt. Miesieczny koszt to 300 zł.

5. Tosia to sunia która trafiła do nas ponieważ jej dotychczasowni opiekunowie nie byli w stanie się już dłużej nią zajmować. Sunia potrzebuje zabiegu usunięcia ogromnych przepuklin które wyglądają jak guzy listwy mlecznej oraz sterylizacji a to ogromne koszty.


To tylko kilka naszych podopiecznych proszących o pomoc. Pomóżcie nam pomagać .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karina - awatar

  Karina

  31.03.17
  31.03.17

  moje kochane westiki:) ciocia pamięta w Was:)))

  • Westy do Adopcji - awatar

   Westy do Adopcji - Organizator zbiórki

   09.05.17
   09.05.17

   <3

 • Hubert - awatar

  Hubert

  15.03.17
  15.03.17

  Sarunia

  • Westy do Adopcji - awatar

   Westy do Adopcji - Organizator zbiórki

   12.04.17
   12.04.17

   <3

 • Mariola Stróżańska - awatar

  Mariola Stróżańska

  08.03.17
  08.03.17

  z wielka przyjemnością dla piesków zawsze

  • Westy do Adopcji - awatar

   Westy do Adopcji - Organizator zbiórki

   09.05.17
   09.05.17

   <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.17
  27.02.17

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.17
  27.02.17

  :)

1 600 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 39

Sławek - awatar
Sławek
385
Sylwia - awatar
Sylwia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karina - awatar
Karina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bożena - awatar
Bożena
50
Hubert - awatar
Hubert
100
Marcin - awatar
Marcin
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij