Zbiórka Python od podstaw - warsztat - zdjęcie główne

Python od podstaw - warsztat

200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Otwórzmy razem kobietom drzwi do świata IT!

Jeśli jesteś w tym miejscu, prawdopodobnie czujesz dokładnie naszą misję i przekaz. Zatem czytaj dalej!

Jesteśmy Fundacja Girls Code Fun i wspieramy dziewczyny i kobiety w zdobywaniu umiejętności cyfrowych. Uczymy programowania, tworzenia stron internetowych, grafiki komputerowej. Wyposażamy w kompetencje twarde i miękkie - ogólnie rzecz ujmując, w digital skills.

W tej zbiórce zbieramy pieniądze na organizację warsztatów z podstaw Pythona dla kobiet, które marzą o starcie w branży IT lub chcą w nim umocnić swoją pozycję (stały rozwój to podstawa!).

Dlaczego to robimy?

Bo wierzymy, że w dzisiejszym świecie technologie cyfrowe to klucz nie tylko do sukcesu, ale również zmniejszania dysproporcji w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn w IT. To one otwierają drzwi do lepszej pracy, ciekawych projektów i możliwości rozwoju. Niestety, kobiety wciąż są niedostatecznie reprezentowane w branży IT. Razem możemy to zmienić edukując, dając wiedzę, wspierając.

Warsztaty odbędą się w Warszawie lub online, a daty zostaną wybrane po uzbieraniu odpowiedniej sumy wsparcia.

Zebrane pieniądze przeznaczymy na:

  • Wynajęcie sali lub platformę online (dla kobiet z mniejszych miejscowości).
  • Rekrutacja uczestniczek.
  • Zapewnienie i przeszkolenie wykwalifikowanej instruktorki.
  • Przygotowanie materiałów merytorycznych i scenariuszy.
  • Certyfikaty, które uczestniczki przedstawią w działach HR przy ocenach okresowych, wykorzystają w bazie edukacyjnej w swoim CV, opublikują na Linkedin.


Każda złotówka ma znaczenie to banał? Nie do końca... Nawet najmniejsza kwota pomoże nam przybliżyć kobiety do świata IT. 

Dlaczego Twoja pomoc jest tak ważna?

Dzięki Twojemu wsparciu zorganizujemy profesjonalne warsztaty, które pomogą kobietom zdobyć cenne umiejętności i otworzą przed nimi nowe możliwości. To może być początek ich nowej pasji, również kariery w IT.

Więcej informacji o Fundacji Girls Code Fun znajdziesz na stronie: https://girlscodefun.pl

Mamy za sobą setki kompleksowych projektów, warsztatów, szkoleń, meetupów online i in-person oraz tysiące przeszkolonych absolwentek. 

Dajemy wiedzę i wiatr w żagle dziewczynom, nastolatkom, dorosłym kobietom. Mamy w portfolio projekty między innymi z Google, Motorola, ZnanyLekarz, Qualtrics, Cisco, Ambasada USA w Polsce i wiele innych, o których przeczytasz na naszych social mediach i na stronie Fundacji.

Mimo, że od 10 lat realizujemy naszą misję, wciąż mamy wiele do zrobienia, ponieważ statystyki mówiące o obecności kobiet w technologiach pozostawiają wiele do życzenia. Działasz z nami? :)

Facebook: https://www.facebook.com/girlscodefun

Instagram: https://www.instagram.com/girlscodefun/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/girls-code-fun

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Klimek - awatar
Anna Klimek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij