Zbiórka Kojec dla Neli - zdjęcie główne

Kojec dla Neli

250 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Dyziol - awatar

Ilona Dyziol

Organizator zbiórki

Zwracam się z prośbą o pomoc w zakupie kojca dla suczki, którą przygarnęliśmy w firmie PKS w Łukowie. Suczka przebywa u nas od 5.06.2019r. niestety nie wszystkim pracownikom odpowiada to że mamy psa i robią wszystko żeby się jej pozbyć. (Ostatnio nasłali inspekcje pracy) Ja się nie poddaje i walczę o nia. Chciałabym żeby była szczęśliwa i żeby już nigdy nie zaznała bezdomności. 

Mamy dla niej budę i zrobiliśmy ogrodzenie ale niestety wyskakuje przez nie. Zostało zrobić zadaszenie .


Życie NELI nie było usłane różami w 2015 roku trafiła do schroniska w Lublinie i w tym samym roku zostala adoptowana.  Uważam że nowi właściciele po 4 latach się jej pozbyli ponieważ nigdy jej nie szukali i nie  zgłosili do schroniska "ucieczki". Nela w schronisku nazywała się Ofetka i  ma 9lat 😉

Z góry dziękuję za każdą złotówkę i za udostępnienie 😘

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Dyziol - awatar

  Ilona Dyziol

  07.12.2019
  07.12.2019

  😉

  Zdjęcie aktualizacji 40 905

250 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Dyziol - awatar

Ilona Dyziol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasperek maleczek - awatar
Kasperek maleczek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iza Janiszek - awatar
Iza Janiszek
30
Miłoszek i Agatka - awatar
Miłoszek i Agatka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela Jezierska - awatar
Ela Jezierska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij