Zbiórka Na leczenie Nesquika - miniaturka zdjęcia

Na leczenie Nesquika

Zbiórka Na leczenie Nesquika - zdjęcie główne

Na leczenie Nesquika

851 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Fraszczyk - awatar

Natalia Fraszczyk

Organizator zbiórki

Nesquik to królik odebrany z okropnych warunków bytowych - miał zostać wyrzucony na śmietnik ale finalnie został przekazany przez swoich opiekunów koleżance na przetrzymanie. Nowa opiekunka wstawiła post na jednej z grup na fb z informacją 'oddam królika'. Wielu informacji nie było oprócz podania lokalizacji królika. Po kilku godzinach otrzymałam przerażające zdjęcie królika w klatce 'na wymiar pod królika' ani się ruszyć ani położyć. Decyzja była szybka - królik trafia do mnie na tymczas. Uszakowo w Sopocie przepełnione po świętach więc znalazł schronienie u mnie w domu rodzinnym :) Niestety Nesquik potrzebuje pilnej pomocy i diagnozy w kierunku balonu umiejscowionego pod gardłem. Wczoraj 27.04 odbył prawdopodobnie pierwszą w swoim życiu wizytę u weta - Nesquik jest pod opieką dr Judyty z Gdyni (Przychodnia Morska). Obecny stan zdrowia pozwolił go zaszczepić na roczną szczepionę (pomór I + mykso). Po majówce Nesquik zaczyna leczenie które pociągnie za sobą spore koszta które w części pokryję ja - jego tymczasowa opiekunka. Wykonane zostaną badania krwi oraz bobków, usg, szczepienie na pomór typu II, pilna kastracja ze względu na zmiany na jądrach oraz finalnie diagnoza i usunięcie operacyjnie 'balonu'. Przed wydaniem uszaka do nowego domu chcę aby był w pełni zdrowy a ewentualne choroby wykryte. W imieniu swoim i Nesquika prosimy ludzi o dobrych serach aby w miarę możliwości wsparli Nesquika który widać,że ma wolę walki, chce żyć i potrzebuje kontaktu z człowiekiem którego prawdopodobnie nigdy nie miał. Codziennie udowadnia jak bardzo jest wdzięczny za szanse na nowe życie. 

*Wszelkie koszta będą systematycznie aktualizowane na zbiórce. Koszt diagnozy i usunięcia 'balonu' wstąpnie są szacowane na ok 500zł + 200zł kastracja. Szczepienia, usg, badania kwri/bobków po stronie tymczasowego opiekuna czyli mojej :) W przypadku jeżeli koszta będą znacznie mniejsze - pozostałe pieniądze przekażemy na Dom Królika w Toruniu.

1. Pierwsza wizyta 115zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  29.04.19
  29.04.19

  Zdrówka Kochany :)

 • Sandra P - awatar

  Sandra P

  29.04.19
  29.04.19

  Zdrówka dla tego Pana uszatego :*

 • Marzena Kaczmarczyk - awatar

  Marzena Kaczmarczyk

  28.04.19
  28.04.19

  Zyczymy duzo zdrowka ❤

851 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Fraszczyk - awatar

Natalia Fraszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sandra Plizga - awatar
Sandra Plizga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Pajda Kosielska - awatar
Anna Pajda Kosielska
50
Jaro - awatar
Jaro
10
Natalia - awatar
Natalia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij