Zbiórka Na leczenie Nesquika - zdjęcie główne

Na leczenie Nesquika

851 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Fraszczyk - awatar

Natalia Fraszczyk

Organizator zbiórki

Nesquik to królik odebrany z okropnych warunków bytowych - miał zostać wyrzucony na śmietnik ale finalnie został przekazany przez swoich opiekunów koleżance na przetrzymanie. Nowa opiekunka wstawiła post na jednej z grup na fb z informacją 'oddam królika'. Wielu informacji nie było oprócz podania lokalizacji królika. Po kilku godzinach otrzymałam przerażające zdjęcie królika w klatce 'na wymiar pod królika' ani się ruszyć ani położyć. Decyzja była szybka - królik trafia do mnie na tymczas. Uszakowo w Sopocie przepełnione po świętach więc znalazł schronienie u mnie w domu rodzinnym :) Niestety Nesquik potrzebuje pilnej pomocy i diagnozy w kierunku balonu umiejscowionego pod gardłem. Wczoraj 27.04 odbył prawdopodobnie pierwszą w swoim życiu wizytę u weta - Nesquik jest pod opieką dr Judyty z Gdyni (Przychodnia Morska). Obecny stan zdrowia pozwolił go zaszczepić na roczną szczepionę (pomór I + mykso). Po majówce Nesquik zaczyna leczenie które pociągnie za sobą spore koszta które w części pokryję ja - jego tymczasowa opiekunka. Wykonane zostaną badania krwi oraz bobków, usg, szczepienie na pomór typu II, pilna kastracja ze względu na zmiany na jądrach oraz finalnie diagnoza i usunięcie operacyjnie 'balonu'. Przed wydaniem uszaka do nowego domu chcę aby był w pełni zdrowy a ewentualne choroby wykryte. W imieniu swoim i Nesquika prosimy ludzi o dobrych serach aby w miarę możliwości wsparli Nesquika który widać,że ma wolę walki, chce żyć i potrzebuje kontaktu z człowiekiem którego prawdopodobnie nigdy nie miał. Codziennie udowadnia jak bardzo jest wdzięczny za szanse na nowe życie. 

*Wszelkie koszta będą systematycznie aktualizowane na zbiórce. Koszt diagnozy i usunięcia 'balonu' wstąpnie są szacowane na ok 500zł + 200zł kastracja. Szczepienia, usg, badania kwri/bobków po stronie tymczasowego opiekuna czyli mojej :) W przypadku jeżeli koszta będą znacznie mniejsze - pozostałe pieniądze przekażemy na Dom Królika w Toruniu.

1. Pierwsza wizyta 115zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  29.04.2019
  29.04.2019

  Zdrówka Kochany :)

 • Sandra P - awatar

  Sandra P

  29.04.2019
  29.04.2019

  Zdrówka dla tego Pana uszatego :*

 • Marzena Kaczmarczyk - awatar

  Marzena Kaczmarczyk

  28.04.2019
  28.04.2019

  Zyczymy duzo zdrowka ❤

851 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Fraszczyk - awatar

Natalia Fraszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sandra Plizga - awatar
Sandra Plizga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Pajda Kosielska - awatar
Anna Pajda Kosielska
50
Jaro - awatar
Jaro
10
Natalia - awatar
Natalia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij