Катерина Гулюк
Kiril —- jest niezwykłym dzieckiem.❤️
Cieszy się z każdej roślinki, kwiatuszka, biedronki czy jabłuszka. Z zachwytem patrzy na świat, uśmiecha się do balonika czy kolorowego liścia. On naprawdę kocha życie.
To, czego mu brakuje, to mowa — by zacząć mówić pełnymi zdaniami.
Potrzebuje nauczyć się orientować w przestrzeni, chodzić do szkoły, czytać i pisać.
Wszystko to może stać się możliwe… gdyby tylko świat był darmowy dla dzieci takich jak on.
Ale niestety — każda terapia, każdy specjalista kosztuje.
Dlatego proszę o pomoc.
Jestem mamą 7-letniego chłopca o imieniu Kirył.
Od trzeciego roku życia walczymy z diagnozą – autyzm Aspergera.
Potwierdzono u niego również stopień niepełnosprawności intelektualnej.
Każda terapia to szansa, by lepiej funkcjonował, by pewnego dnia był samodzielny.
Wszystkie zebrane środki przeznaczam na codzienne terapie, które naprawdę przynoszą efekty.
Jeśli dziś zrezygnujesz z kawy na mieście i zamiast tego wypijesz ją w domu — możesz przelać 5 złotych na potrzeby mojego wyjątkowego chłopca.
Dla Ciebie to niewielka suma, a dla niego — realna szansa na rozwój, terapię, lepsze jutro.
Dobro wraca — także do Twojej rodziny, i to podwójnie.
Z całego serca dziękuję za każdą złotówkę, każdą pomoc i każde dobre serce. 💙




