
Zbieram na operację suczki Owczarka Niemieckiego o imieniu "Goldi".
Psiaka misiąc temu potąciło auto , Goldi przeszła już 3 operacje , ale potrzebna będzie jej jeszcze jedna kóra zadecyduje o tym czy uniknie amputacji łapy, na poprzednie jej operacje i koszty z tym związane poszły wszystkie oszczędności, wierze że znajdzie sie ktoś o dobrym sercu i nie pozwoli na amputację łapy :)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!