Zbiórka Pomoc dla podopiecznych - zdjęcie główne

Pomoc dla podopiecznych

55 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Czy ktoś z Was wie jak czuje się dziecko słysząc pytanie od rówieśników- Dlaczego nie masz kanapki?

 Czy ktoś z Was wie jak czuje się rodzic mówiąc dziecku - Nie możemy kupić tych rzeczy bo braknie nam na rachunki...

 Czy ktoś z Was zdaje sobie sprawę jak czuje się osoba wybierająca miedzy wycieczką szkolną dla dzieci a kupnem jedzenia lub odzieży, bo na wszystko nie starczy? Przecież mamusiu to tylko 50zl... Ale kochanie nie mam.. Na następną może pojedziesz.. 

Jak czuje się starsza czy schorowana osoba która musi wybrać czy wykupić leki czy zapłacić czynsz lub kupić coś do jedzenia?

 Dlaczego rodzice muszą płakać po nocach bo brakuje funduszy na specjalistyczne leczenie dziecka? 

 My w Fundacji  znamy te historie z codziennych kontaktów z naszymi podopiecznymi. Są niesamowicie przykre.. System nie jest sprawiedliwy ale ludzie są wspaniali i to ludzie potrafią naprawić dziury w systemie. Dlatego pomagamy jak potrafimy. Niestety nasza pomoc w większości uzależniona jest od posiadanych funduszy. Nie wszystko można zrobić z pomocą wolontariuszy. Prosimy o wsparcie finansowe Fundacji Wspólnie abyśmy mogli dać wsparcie wszystkim którzy o to proszą. Im więcej dobrych ludzi tym więcej możemy zrobić. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • FUNDACJA WSPÓLNIE - awatar

    FUNDACJA WSPÓLNIE

    18.01.2021
    18.01.2021

    Dziękujemy

55 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij