
Jesteśmy młodym małżeństwem, mieszkamy w starym domu wraz z babcią. W zeszłym roku umarł dziadek. Mamy długi na 80tys. Chcemy zacząć nowe życie bez długów. Nie jesteśmy w stanie spłacić tego mimo że oboje pracujemy. Chcemy pozbyć się tego długu z waszą pomocą, i nigdy w życiu nie brać żadnego kredytu czy pożyczki. Wiem i przyznajemy się że postąpiliśmy bardzo głupio i jest nam wstyd z tego powodu. Ale widząc ciągłe podwyżki chcemy prosić o pomoc by wejść na nowe życie bez długów.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!