Zbiórka Sonia-pies z chorymi oczkami - zdjęcie główne

Sonia-pies z chorymi oczkami

30 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalka Skiepko - awatar

Natalka Skiepko

Organizator zbiórki

Jestem Natalia Skiepko, mam 16 lat i jestem właścicielką Sonii. Niestety jakiś czas temu okazało się że Sonia ma zaćmę. Z początku miała ją tylko na jednym oku, ale niestety choroba rozwinęła się też na drugim oku. W ostatnim czasie bardzo szybko zaczęła jej postępować ta wada i niestety piesek prawie w ogóle nie widzi. Można jej uratować oczy, ale operacja kosztuje 7 tyś złoty. Moich rodziców niestety nie stać na pokrycie kosztów operacji. Pieniądze są dla Sonii bardzo potrzebne, tak samo jak dla mnie. Nie wyobrażam sobie jej nie widomej. Jest to bardzo energiczny i żywiołowy psiak. Przykro jest mi patrzeć na nią jak nie widzi nic co znajduję się na przeciwko. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć pieniądze na jej operację. Każdy grosz się liczy. Jeśli to wszystko przeczytałeś i wpłaciłeś choć niewielką sumę dziękuję za wsparcie bardzo mocno :). 

W razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało można się ze mną skotaktować-515896558

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalka Skiepko - awatar

Natalka Skiepko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Iwona Burzynska - awatar
Iwona Burzynska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij