Zbiórka MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA - miniaturka zdjęcia

MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA

Zbiórka MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA - zdjęcie główne

MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA

2 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Mateusz Kurek - awatar

Mateusz Kurek

Organizator zbiórki

CZOŁEM !

Pływanie jest naszą pasją, na co dzień niosąc pomoc, tym razem zwracamy się o nią do WAS.


Razem w piątkę jesteśmy grupą zapalonych sportowców, jednocześnie jako studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie mamy wspólne marzenie - wyjazd na tegoroczne Mistrzostwa Świata strażaków w pływaniu w Los Angeles, które odbędą się w dniach       07.08-16.08.2017 r. 


Startujemy od wielu lat w zawodach pływackich i zdobywamy medale zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Wyjazd do Stanów jest dla nas ogromną szansą na osiągnięcie życiowych wyników oraz godne reprezentowanie Polski. 

Ze względu na wysoki koszt pobytu i chęć uczestnictwa w tych Mistrzostwach, każda kwota wsparcia ma dla nas bardzo istotne znaczenie. Dzięki środkom zebranym przez Was, możliwy będzie zakup biletów lotniczych, opłat startowych i wiz. 

Wierzymy, że możemy liczyć na pomoc z Waszej strony, dzięki czemu umożliwicie nam zrealizowanie naszych marzeń.


W ramach wdzięczności chcielibyśmy wyrazić chęć podzielenia się z Wami naszymi dotychczasowymi doświadczeniami zawodowymi, wiedzą o tematyce pożarniczej, naszą pozytywną energią oraz zapałem lub po prostu miłych spotkań oraz umówieniem się na wspólny trening - zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji :) !


Nasze sylwetki oraz poczynania możecie szczegółowo śledzić na naszym fanpage'u : https://web.facebook.com/swimm.and.fire/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Mateusz Kurek - awatar

Mateusz Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Borys Skowron - awatar
Borys Skowron
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij