Zbiórka MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA - miniaturka zdjęcia

MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA - zdjęcie główne

MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA

2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kurek - awatar

Mateusz Kurek

Organizator zbiórki

CZOŁEM !

Pływanie jest naszą pasją, na co dzień niosąc pomoc, tym razem zwracamy się o nią do WAS.


Razem w piątkę jesteśmy grupą zapalonych sportowców, jednocześnie jako studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie mamy wspólne marzenie - wyjazd na tegoroczne Mistrzostwa Świata strażaków w pływaniu w Los Angeles, które odbędą się w dniach       07.08-16.08.2017 r. 


Startujemy od wielu lat w zawodach pływackich i zdobywamy medale zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Wyjazd do Stanów jest dla nas ogromną szansą na osiągnięcie życiowych wyników oraz godne reprezentowanie Polski. 

Ze względu na wysoki koszt pobytu i chęć uczestnictwa w tych Mistrzostwach, każda kwota wsparcia ma dla nas bardzo istotne znaczenie. Dzięki środkom zebranym przez Was, możliwy będzie zakup biletów lotniczych, opłat startowych i wiz. 

Wierzymy, że możemy liczyć na pomoc z Waszej strony, dzięki czemu umożliwicie nam zrealizowanie naszych marzeń.


W ramach wdzięczności chcielibyśmy wyrazić chęć podzielenia się z Wami naszymi dotychczasowymi doświadczeniami zawodowymi, wiedzą o tematyce pożarniczej, naszą pozytywną energią oraz zapałem lub po prostu miłych spotkań oraz umówieniem się na wspólny trening - zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji :) !


Nasze sylwetki oraz poczynania możecie szczegółowo śledzić na naszym fanpage'u : https://web.facebook.com/swimm.and.fire/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kurek - awatar

Mateusz Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Borys Skowron - awatar
Borys Skowron
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij