Zbiórka MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA - miniaturka zdjęcia

MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA - zdjęcie główne

MŚ STRAŻAKÓW w pływaniu w USA

2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Mateusz Kurek - awatar

Mateusz Kurek

Organizator zbiórki

CZOŁEM !

Pływanie jest naszą pasją, na co dzień niosąc pomoc, tym razem zwracamy się o nią do WAS.


Razem w piątkę jesteśmy grupą zapalonych sportowców, jednocześnie jako studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie mamy wspólne marzenie - wyjazd na tegoroczne Mistrzostwa Świata strażaków w pływaniu w Los Angeles, które odbędą się w dniach       07.08-16.08.2017 r. 


Startujemy od wielu lat w zawodach pływackich i zdobywamy medale zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Wyjazd do Stanów jest dla nas ogromną szansą na osiągnięcie życiowych wyników oraz godne reprezentowanie Polski. 

Ze względu na wysoki koszt pobytu i chęć uczestnictwa w tych Mistrzostwach, każda kwota wsparcia ma dla nas bardzo istotne znaczenie. Dzięki środkom zebranym przez Was, możliwy będzie zakup biletów lotniczych, opłat startowych i wiz. 

Wierzymy, że możemy liczyć na pomoc z Waszej strony, dzięki czemu umożliwicie nam zrealizowanie naszych marzeń.


W ramach wdzięczności chcielibyśmy wyrazić chęć podzielenia się z Wami naszymi dotychczasowymi doświadczeniami zawodowymi, wiedzą o tematyce pożarniczej, naszą pozytywną energią oraz zapałem lub po prostu miłych spotkań oraz umówieniem się na wspólny trening - zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji :) !


Nasze sylwetki oraz poczynania możecie szczegółowo śledzić na naszym fanpage'u : https://web.facebook.com/swimm.and.fire/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Mateusz Kurek - awatar

Mateusz Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Borys Skowron - awatar
Borys Skowron
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij