Zbiórka Prezent urodzinowy dla brata - zdjęcie główne

Prezent urodzinowy dla brata

0 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jaküb Wrøbel - awatar

Jaküb Wrøbel

Organizator zbiórki

Jestem Kuba , mieszkam z mamą i młodszym bratem w Krakowie ,tata najdelikatniej określając poszedł swoją ścieżką już kilka lat temu :)  Mam 20 lat , jeszcze się uczę ,dorabiam sobie tu i tam ,najczęściej na inwentaryzacjach żeby mamie było trochę lżej , mam młodszego o 10 lat brata Kacpra który interesuje się skateboardingiem od 3 lat , jest to jego największa pasja odkąd poznał jazdę na deskorolce , miał już dwie deskorolki z czego na ostatnią jakiś czas temu połasiła się jakaś osoba i postanowiła sobie ją przywłaszczyć korzystając z nieuwagi brata :) Wielkimi krokami zbliżają się jego 11 urodziny ,i chciałbym sprawić mu przyjemność i kupić mu porządniejszy sprzęt do jazdy który jakiś czas temu już sobie upatrzył i pokazywał mi ją kilka razy i po jego wyrazie twarzy zauważyłem że już o niej zaczyna marzyć ,cena deskorolki wynosi jak dla mnie nie małą sumę z racji tego że jeszcze się uczę ,koszt deskorolki wynosi 450 zł , poszedłem już na dwie inwentaryzacje dzięki czemu udało mi się uzyskać ponad połowę środków ,stówę dołożyła mama i w Niedzielę idę jeszcze na jedną inwentaryzację więc już prawie będzie uzbierane ,nie liczę tu na wiele ponieważ dopiero jakieś 5 minut temu zapoznałem się z tą stroną i szczerze mówiąc nie byłem pewien czy ogłaszać tutaj zbiórkę w takowym celu ,ale skoro już tu jestem ..czemu nie ;p Serdeczne dzięki za wsparcie ,Kuba

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jaküb Wrøbel - awatar

Jaküb Wrøbel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij