Zbiórka Prezent urodzinowy dla brata - miniaturka zdjęcia

Prezent urodzinowy dla brata

Zbiórka Prezent urodzinowy dla brata - zdjęcie główne

Prezent urodzinowy dla brata

0 zł z 100 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jaküb Wrøbel - awatar

Jaküb Wrøbel

Organizator zbiórki

Jestem Kuba , mieszkam z mamą i młodszym bratem w Krakowie ,tata najdelikatniej określając poszedł swoją ścieżką już kilka lat temu :)  Mam 20 lat , jeszcze się uczę ,dorabiam sobie tu i tam ,najczęściej na inwentaryzacjach żeby mamie było trochę lżej , mam młodszego o 10 lat brata Kacpra który interesuje się skateboardingiem od 3 lat , jest to jego największa pasja odkąd poznał jazdę na deskorolce , miał już dwie deskorolki z czego na ostatnią jakiś czas temu połasiła się jakaś osoba i postanowiła sobie ją przywłaszczyć korzystając z nieuwagi brata :) Wielkimi krokami zbliżają się jego 11 urodziny ,i chciałbym sprawić mu przyjemność i kupić mu porządniejszy sprzęt do jazdy który jakiś czas temu już sobie upatrzył i pokazywał mi ją kilka razy i po jego wyrazie twarzy zauważyłem że już o niej zaczyna marzyć ,cena deskorolki wynosi jak dla mnie nie małą sumę z racji tego że jeszcze się uczę ,koszt deskorolki wynosi 450 zł , poszedłem już na dwie inwentaryzacje dzięki czemu udało mi się uzyskać ponad połowę środków ,stówę dołożyła mama i w Niedzielę idę jeszcze na jedną inwentaryzację więc już prawie będzie uzbierane ,nie liczę tu na wiele ponieważ dopiero jakieś 5 minut temu zapoznałem się z tą stroną i szczerze mówiąc nie byłem pewien czy ogłaszać tutaj zbiórkę w takowym celu ,ale skoro już tu jestem ..czemu nie ;p Serdeczne dzięki za wsparcie ,Kuba

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jaküb Wrøbel - awatar

Jaküb Wrøbel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij