Zbiórka Na przygodę z enduro - zdjęcie główne

Na przygodę z enduro

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Jockowski - awatar

Kuba Jockowski

Organizator zbiórki

Witam zbieram no pierwsze moto ponieważ chciał bym zacząć moją przygodę z enduro był bym wdzięczny gdybyś wpłacił/a

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Jockowski - awatar

Kuba Jockowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail