Ewakuacja ludzi z ukrainy

43 244 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stale potrzebujemy środków na:

EWAKUACJE LUDZI Z UKRAINY

Zakup paliwa w celu realizacji transportu uchodźców i dostarczania pomocy humanitarnej i medycznej na całą Ukrainę!!

Zakup medycznych środków do szpitali na ukrainie !!!

Pokrycie kosztów zakwaterowania dla osób wymagających odpowiednich warunków mieszkalnych (e.g. osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich, rodzice z noworodkami)
Artykuły pomocy medycznej i pożywienie w puszkach i słoikach


Nasze działania - wspierając nas, wspierasz te przedsięwzięcia:

Zbieranie darowizn, segregowanie, pakowanie i transportowanie ich na tereny Ukrainy.
Organizacja transportu pomocy medycznej dla Armii Ukraińskiej na terenie całej Ukrainy.
Dzienny transport uchodźców z najbardziej zagrożonych miejsc na Ukrainie, ich zakwaterowanie w Polsce i zapewnienie artykułów pierwszej potrzeby (środki higieny, leki, jedzenie itp.).
Tymczasowa siedziba fundacji w Krakowie przy Kalwaryjskiej 69 została przemieniona w punkt doraźnej pomocy, magazyn na darowizny oraz noclegownię dla uchodźców.

FB:
https://www.facebook.com/Fundacja-Nidaros-100456529265358

Bardzo Wam dziękuję za pomoc!

We constantly need funds for:

WE NEED MONEY  TO  EVACUATE PEOPLR FROM UKRAINE


Purchase of fuel to transport refugees and deliver humanitarian and medical aid to the whole of Ukraine !!


Purchase of medical supplies for hospitals in Ukraine !!!


Covering the cost of accommodation for people requiring appropriate housing conditions (e.g. people with disabilities in wheelchairs, parents with newborns)

Medical supplies and food in cans and jars


From Tuesday, February 24, 2022, the day the conflict between Russia and Ukrtina escalated, the organization has focused all its forces and activities on supporting Ukrainians.

Our activities - by supporting us, you support these undertakings

Collecting donations, sorting, packing and transporting them to the territory of Ukraine.

Organization of medical aid transport for the Ukrainian Army throughout Ukraine.

Daily transport of refugees from the most endangered places in Ukraine, their accommodation in Poland and the provision of basic necessities (hygiene products, medicines, food, etc.).

The temporary seat of the foundation in Krakow at 69 Kalwaryjska was transformed into an emergency point, a warehouse for donations and a shelter for refugees.

At least 50 people use the night shelter daily. The magazine has also become a stop and a place for refugees to travel deeper into Europe or people waiting for accommodation in apartments in the region.

Visitors on the spot are provided with basic medical and psychological help, food, they receive material assistance from us, such as clothing, hygiene articles or necessary medications.


FB:

https://www.facebook.com/Fundacja-Nidaros-100456529265358


Thank you very much for your help!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Lidia Różacka - awatar

  Lidia Różacka

  13.12.2022
  13.12.2022

  Wspieram, aby pomóc i docenić Waszą pracę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.2022
  18.11.2022

  Powodzenia w dobrej sprawie

 • Jack Farnell - awatar

  Jack Farnell

  07.05.2022
  07.05.2022

  An amazing course for those poor children.

43 244 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 209

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mikołaj C. - awatar
Mikołaj C.
100
Wojtek - awatar
Wojtek
50
Krzysztof Kułakowski - awatar
Krzysztof Kułakowski
500
Pavlo Koliadenko - awatar
Pavlo Koliadenko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Barbara i Jarosław Wróblewscy - awatar
Barbara i Jarosław Wróblewscy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek Sacharczuk - awatar
Jacek Sacharczuk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij