Zbiórka 4 Plenerowa Impreza Charytatywna - miniaturka zdjęcia

4 Plenerowa Impreza Charytatywna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 4 Plenerowa Impreza Charytatywna - zdjęcie główne

4 Plenerowa Impreza Charytatywna

211 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Gomuła - awatar

Natalia Gomuła

Organizator zbiórki

Witajcie,  nazywam się Natalia Gomuła.  Po raz 4 wraz z przyjaciółmi organizuję Plenerową Imprezę Charytatywną,  która odbędzie się 13 lipca 2019 w Niegolewie gm. Opalenica.  Cel imprezy się nie zmienia. Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc chorym dzieciom jak i osobom starszym. Chorzy wymagają odpowiedniego sprzętu i niezbednych rzeczy w powrocie do zdrowia dlatego dla nas tym bardziej liczy sie każda złotówka. Ta impreza pokazuje jak ludzie potrafią się integrować w szczytnym celu i jak jest to potrzebne.  My organizatorzy wkładamy w to całe swoje serce i czas, aby zapewnić Państwu i Waszym pociechom darmowe atrakcje, bezpieczeństwo i zabawę na wysokim poziomie.  Zdecydowałam się na założenie zbiórki,  ponieważ impreza z roku na rok jest coraz wieksza, a co za tym idzie koszty są coraz większe. Nie chcemy zatrzymywać się na tym samym poziomie dlatego tegoroczna impreza nabierze jeszcze większy rozmach i myślę, że dorówna nie jednej miastowej imprezie. Zwracamy się do znajomych, rodziny i wszystkich Państwa,  którzy chcą nam pomóc w tworzeniu tak pięknej szczytnej imprezy na coraz to wyższym poziomie. Pamiętajcie im więcej zbierzemy tym więcej jesteśmy w stanie pomóc,  tym którzy na pomoc czekają.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
211 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Gomuła - awatar

Natalia Gomuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij