Zbiórka 4 Plenerowa Impreza Charytatywna - miniaturka zdjęcia

4 Plenerowa Impreza Charytatywna

Zbiórka 4 Plenerowa Impreza Charytatywna - zdjęcie główne

4 Plenerowa Impreza Charytatywna

211 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Gomuła - awatar

Natalia Gomuła

Organizator zbiórki

Witajcie,  nazywam się Natalia Gomuła.  Po raz 4 wraz z przyjaciółmi organizuję Plenerową Imprezę Charytatywną,  która odbędzie się 13 lipca 2019 w Niegolewie gm. Opalenica.  Cel imprezy się nie zmienia. Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc chorym dzieciom jak i osobom starszym. Chorzy wymagają odpowiedniego sprzętu i niezbednych rzeczy w powrocie do zdrowia dlatego dla nas tym bardziej liczy sie każda złotówka. Ta impreza pokazuje jak ludzie potrafią się integrować w szczytnym celu i jak jest to potrzebne.  My organizatorzy wkładamy w to całe swoje serce i czas, aby zapewnić Państwu i Waszym pociechom darmowe atrakcje, bezpieczeństwo i zabawę na wysokim poziomie.  Zdecydowałam się na założenie zbiórki,  ponieważ impreza z roku na rok jest coraz wieksza, a co za tym idzie koszty są coraz większe. Nie chcemy zatrzymywać się na tym samym poziomie dlatego tegoroczna impreza nabierze jeszcze większy rozmach i myślę, że dorówna nie jednej miastowej imprezie. Zwracamy się do znajomych, rodziny i wszystkich Państwa,  którzy chcą nam pomóc w tworzeniu tak pięknej szczytnej imprezy na coraz to wyższym poziomie. Pamiętajcie im więcej zbierzemy tym więcej jesteśmy w stanie pomóc,  tym którzy na pomoc czekają.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
211 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Gomuła - awatar

Natalia Gomuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij