Zbiórka Nie kupuję u Niemców! - miniaturka zdjęcia

Nie kupuję u Niemców!

Zbiórka Nie kupuję u Niemców! - zdjęcie główne

Nie kupuję u Niemców!

110 zł z 267 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Roland Szczepaniak - awatar

Roland Szczepaniak

Organizator zbiórki

Nazywam się Roland Szczepaniak, urodziłem się w Warszawie na Ochocie, mam 58 lat. W 1981 r byłem inicjatorem i współorganizatorem budowy Muzeum II Rzeczypospolitej w Dworku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

W  maju 2019 roku powstała Inicjatywa Obywatelska. Składa się ona z aktywistów z lat 80tych. Celem tej Inicjatywy jest zorganizowanie bojkotu konsumenckiego.  Rozpoczęcie - 1. sierpnia, dzień wybuchu Powstania Warszawskiego. 

Bojkot organizowany jest w hołdzie bohaterskim Powstańcom Warszawy, bestialsko mordowanej ludności cywilnej, zrabowanej i zburzonej stolicy.

Dlaczego?

Historia Polski pełna jest pięknych stron. Wiele z nich napisali bohaterowie własną krwią. Powstanie Warszawskie 1944 jest jedną z takich kart.

W tym roku 1 sierpnia mija 75 lat zbrojnego zrywu mieszkańców Warszawy. Walki z Niemcami na ulicach i placach stolicy dumnych Polaków trwały aż 63 dni !!! Odwaga, upór, bohaterstwo Powstańców i miłość do swojego miasta zadziwiają od dziesięcioleci miliony ludzi z wielu krajów.

Orężem do walki z Niemcami w tamtych dniach były karabiny, pistolety, granaty i butelki z benzyną.  Dzisiaj orężem jest… pieniądz.

Dzisiaj to Ty, każda Polka i każdy Polak decyduje u kogo dokona zakupu. Dzisiaj to Ty decydujesz jakiej firmie, jakiemu koncernowi dasz zarobić. Czy będzie to jedna z wielu firm niemieckich, których przodkowie (ojcowie, dziadkowie) najechali naszą Ojczyznę? To przecież tu w Warszawie, tu na ziemi Polskiej niemieccy żołnierze mordowali, gwałcili, palili i rabowali. 

DZISIAJ KUPUJĄC DECYDUJESZ. Buduj potęgę polskiego handlu i polskiego przemysłu !

Popierasz - przyłącz się do bojkotu, 

       poleć go swoim znajomym, 

              wesprzyj go. 

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!

Na co wydamy zebrane pieniądze?

Pozyskane fundusze będą wykorzystane na dotarcie do mieszkańców Warszawy i Mazowsza z zachętą do bojkotu przez prasę, radio, telewizję, ulotki, plakaty i Internet. Żeby efekt był odczuwalny, widoczny (pustki w niemieckich sklepach i firmach handlowych, tłumy w naszych polskich sklepach) musi być reklama, wizualizacja. A to niestety, kosztuje. Wiem to z doświadczenia, gdyż 18 lat pracowałem w tej branży. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
110 zł z 267 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Roland Szczepaniak - awatar

Roland Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

maciej kublikowski - awatar
maciej kublikowski
20
AdamZ - awatar
AdamZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij