Zbiórka Nie kupuję u Niemców! - zdjęcie główne

Nie kupuję u Niemców!

110 zł  z 267 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roland Szczepaniak - awatar

Roland Szczepaniak

Organizator zbiórki

Nazywam się Roland Szczepaniak, urodziłem się w Warszawie na Ochocie, mam 58 lat. W 1981 r byłem inicjatorem i współorganizatorem budowy Muzeum II Rzeczypospolitej w Dworku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

W  maju 2019 roku powstała Inicjatywa Obywatelska. Składa się ona z aktywistów z lat 80tych. Celem tej Inicjatywy jest zorganizowanie bojkotu konsumenckiego.  Rozpoczęcie - 1. sierpnia, dzień wybuchu Powstania Warszawskiego. 

Bojkot organizowany jest w hołdzie bohaterskim Powstańcom Warszawy, bestialsko mordowanej ludności cywilnej, zrabowanej i zburzonej stolicy.

Dlaczego?

Historia Polski pełna jest pięknych stron. Wiele z nich napisali bohaterowie własną krwią. Powstanie Warszawskie 1944 jest jedną z takich kart.

W tym roku 1 sierpnia mija 75 lat zbrojnego zrywu mieszkańców Warszawy. Walki z Niemcami na ulicach i placach stolicy dumnych Polaków trwały aż 63 dni !!! Odwaga, upór, bohaterstwo Powstańców i miłość do swojego miasta zadziwiają od dziesięcioleci miliony ludzi z wielu krajów.

Orężem do walki z Niemcami w tamtych dniach były karabiny, pistolety, granaty i butelki z benzyną.  Dzisiaj orężem jest… pieniądz.

Dzisiaj to Ty, każda Polka i każdy Polak decyduje u kogo dokona zakupu. Dzisiaj to Ty decydujesz jakiej firmie, jakiemu koncernowi dasz zarobić. Czy będzie to jedna z wielu firm niemieckich, których przodkowie (ojcowie, dziadkowie) najechali naszą Ojczyznę? To przecież tu w Warszawie, tu na ziemi Polskiej niemieccy żołnierze mordowali, gwałcili, palili i rabowali. 

DZISIAJ KUPUJĄC DECYDUJESZ. Buduj potęgę polskiego handlu i polskiego przemysłu !

Popierasz - przyłącz się do bojkotu, 

       poleć go swoim znajomym, 

              wesprzyj go. 

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!

Na co wydamy zebrane pieniądze?

Pozyskane fundusze będą wykorzystane na dotarcie do mieszkańców Warszawy i Mazowsza z zachętą do bojkotu przez prasę, radio, telewizję, ulotki, plakaty i Internet. Żeby efekt był odczuwalny, widoczny (pustki w niemieckich sklepach i firmach handlowych, tłumy w naszych polskich sklepach) musi być reklama, wizualizacja. A to niestety, kosztuje. Wiem to z doświadczenia, gdyż 18 lat pracowałem w tej branży. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
110 zł  z 267 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roland Szczepaniak - awatar

Roland Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

maciej kublikowski - awatar
maciej kublikowski
20
AdamZ - awatar
AdamZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij