MUZYCZNE Spełnienie Marzeń

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Nierodkiewicz - awatar

Dominik Nierodkiewicz

Organizator zbiórki

Kim jestem? Nazywam się Dominik Nierodkiewicz mam 25 lat i od zawsze jedno marzenie !
                          MÓJ CEL TO MUZYKA TO DLA NIEJ I DZIĘKI NIEJ ŻYJE!!!

                       Każde wsparcie, nawet najmniejsze przybliża mnie do CELU!!! 

Kim nie jestem? Nie jestem szarym człowiekiem. uwielbiam się śmiać, uwielbiam ludzi, czerpać radość z życia. Ja nie pracuję. Ja realizuje się zawodowo. Moje motto to żyć tak by ludzie uśmiechali się na mój widok. Ja nie wegetuje ja ŻYJE! Jestem sumienny, staram się nie traktować pracy jak "prace" a jak swoją pasje. Kim jestem ? Jestem SOBĄ!

POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MARZENIA!!!

Ma muzyka to nie tylko nuty dla mnie , dla mnie to coś więcej poznaj moje SERCE!!!

KAŻDE WSPARCIE NAWET NAJMNIEJSZE PRZYBLIŻA MNIE DO REALIZACJI UPRAGNIONEGO CELU! KAŻDY PO COŚ ŻYJE! JA ŻYJE BY ŻYĆ MUZYKĄ !!!

WYDANIE PIOSENKI ! 

Każdy kto mnie zna wie ile znaczy dla mnie muzyka! Jestem w stanie poświęcić dla niej wiele. do tej pory miałem pecha trafiając na ludzi którzy "zarabiali" moim kosztem. Ten etap mam już za sobą. CHCE SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIE! Możecie się śmiać, uważać mnie za wariata, w końcu nie umieram i mogę na wszystko zarobić sam... i tak jest!!! WSZYSTKO CO DO TEJ PORY OSIĄGNĄŁEM ZROBIŁEM SAM! teraz dorosłem, dojrzałem do tego by nie ufać wszystkim i stawiam na profesjonalizm. Koszty nie są małe ale niech pomoże mi spełnić marzenia każda osoba która obiecała mi zakupić moją płytę czy pomóc to CEL osiągnę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Nierodkiewicz - awatar

Dominik Nierodkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij