Zbiórka Niewidzialna - zdjęcie główne

Niewidzialna

2 720 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 

Niewidzialna

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest: być niewidzialnym?

Ta suczka doświadczyła niewidzialności. 

Najpierw była niewidzialna dla jakiegoś kierowcy (kierowców…?) – obrażenia, których doznała są ogromne, a nikt nie zatrzymał się by sprawdzić jej stan po wypadku (wypadkach…?)

Niewidzialna była nadal kiedy leciała do rowu z powodu siły odrzutu. A może – niewidzialna - resztkami sił sama się do niego doczołgała i już nie była w stanie wyjść …? 

Z połamaną miednicą trudno, prawda? 

Niewidzialna leżała w rowie kilka dni;  w takim miejscu, w którym – gdyby nie była niewidzialna – musiałyby ją zobaczyć dziesiątki ludzi. Wreszcie przekleństwo niewidzialności prysło. A może to pani Magda okazała się osobą z darem widzenia…? 

W końcu suczka trafiła do lecznicy Arwet w Wieliczce. 

Diagnoza to: „mnogi uraz miednicy, zwichnięcie biodrowo-krzyżowe, złamania trzonów kości biodrowych, złamanie spojenia łonowego złamanie nasady kości udowej, złamanie kości piszczelowej, przepuklina pachwinowa i oderwany mięsień z uda. Mimo mnogich urazów w zaawansowanym stadium zrostu sunia ma szansę na powrót do radosnego życia na 4 łapkach dzięki rehabilitacji."

Suczka musiała chyba tez być niesłyszalna – niemożliwe, by taki ból znosiła w ciszy. Z pewnością, przynajmniej póki miała siłę – skowyczała i wyła. Mimo wszystko – mała chce żyć!

Tę, silniejszą niż ból, wolę życia dostrzegli lekarze – dali psiemu nieszczęściu na imię Nadzieja, bo póki żyje, póki jest szansa na wyleczenie – nie można jej uśmiercać, prawda? Operacje musiały być dwie, bo podczas jednej nie sposób było naprawić ogromu szkód, których zaznał psi organizm podczas wypadku. Ich koszt wyniósł 3200. 

Teraz Nadzieję trzeba było poddać rehabilitacji. Nie było innej opcji jak umieścić ją w domu tymczasowym, który ją codziennie rehabilituje. 

Koszt dwumiesięcznego pobytu wraz z codzienną rehabilitacją to 2000 zł. 

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Prosimy nawet o drobne wpłaty. Każda złotówka zmieni los tej suczki, która mimo tego, że jest bezdomna, nadal ufa ludziom i ma ogromną radość życia.

Komentarze


 • Melania Tutak - awatar

  Melania Tutak

  23.05.2019
  23.05.2019

  Do przodu, dasz radę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2019
  14.05.2019

  zdrówka maleńka

 • Wiola Janus - awatar

  Wiola Janus

  14.05.2019
  14.05.2019

  Zdrowiej maleńka

 • Beata Chalubiec - awatar

  Beata Chalubiec

  14.05.2019
  14.05.2019

  Wracaj do zdrowia Nadziejo :-"

 • Justyna - awatar

  Justyna

  14.05.2019
  14.05.2019

  Zdrowiej psinko ❤

2 720 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 

Wpłaty: 77

Aga d - awatar
Aga d
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula - awatar
Urszula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Doti - awatar
Doti
20
Bachenna - awatar
Bachenna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij